VitaSyst Europe Kft.

Légy Te a Vitamin360 csapatának új tagja!

Egy dinamikusan fejlődő XXI. századi cégnél képzeled el a jövődet? Szereted a kihívásokat, a változatos és új dolgok megismerését, illetve a tudásod is kamatoztatni szeretnéd? Jó hírünk van, hiszen a Vitamin360 most lehet pont Téged keres! Több mint 20 éve foglalkozunk vitaminok és táplálék-kiegészítők nemzetközi forgalmazásával és értékesítésével. A folyamatos fejlődésünk és növekedésünk érdekében keressük új csapattagunk

WEB/MARKETING KOORDINATOR

pozícióban.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD:

  • A végső felhasználókat, a viszonteladókat célzó online és offline értékesítési és marketing stratégia kialakításában való részvétel
  • Weboldalak (termékek és leírások) folyamatos fejlesztése, fejlesztők koordinálása
  • Saját termékek pozícionálása és megjelenítésének kommunikációja
  • Piaci trendek, fogyasztói igények folyamatos nyomon követése, elemzése
  • Közösségi oldalakon való megjelenés, kampányok tervezése és lebonyolítása
  • Egyéb online marketing eszközök használata (Google Adwords, Seo, Facebook, Instagram, hírlevél, folyamatos web frissítés, stb.)
  • Kapcsolattartás grafikusokkal, szerződött külsős bedolgozókkal, ezen beszállítók munkájának folyamatos irányítása és ellenőrzése
  • Rendezvényeken, kiállításokon történő részvétel, a vállalat képviselete tárgyalásokon, konferenciákon, kereskedelmi, szakmai kiállításokon

TÉGED KERESÜNK, HA MEGFELELSZ AZ ALÁBBIAKNAK:

  • Tárgyalóképes, kiváló angol nyelvtudás
  • Kreatív, innovatív és stratégiai gondolkodásmód, kezdeményező készség
  • Ügyfélorientáltság
  • Minimum középfokú végzettség
  • Magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek

ELŐNYT JELENT:

  • Sportos, egészséges életmód
  • Táplálkozástudományi ismeretek
  • E-marketing területén (eBay, Amazon, más online) értékesítési tapasztalat
  • Személyes elhivatottság és jártasság az egészséges életmód iránt
  • B kategóriás jogosítvány

MIÉRT ÉRI MEG, HOGY CSATLAKOZZ HOZZÁNK?

  • Modern és zajmentes munkakörnyezetben dolgozhatsz
  • Napi kapcsolattartás európai és amerikai cégekkel
  • Szerteágazó tapasztalatot szerezhetsz
  • Minden problémát rugalmasan és együtt oldunk meg
  • Adunk a szavadra és ha jó az ötleted, megvalósítjuk
  • Hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk számodra egy stabil háttérrel rendelkező cégnél
  • Versenyképes fizetést kínálunk
  • Támogatjuk a sportos és egészséges életmódot
  • Rendszeres csapatépítő programokat szervezünk

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Projektmanager
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

6000 Kecskemét

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.
Cégnév: VitaSyst Europe Kft.