Az ALDI-nál a legmagasabb vásárlói elégedettséget mindig szem előtt tartjuk. Több mint 4.200 munkatársunk dolgozik nap mint nap a kimagasló vásárlói élmény megteremtésén. Csatlakozz hozzánk és kezdd meg ALDI-s karriered üzleteink egyikében, biatorbágyi raktárunkban, központunkban, budapesti vagy pécsi szolgáltatóközpontunk egyikében. Tedd meg az első lépést és csatlakozz sikeres csapatunkhoz.

Web content munkatárs

Feladatok, amik rám várnak

  • a weboldalhoz kapcsolódó dinamikus és statikus tartalmak kezelése, ellenőrzése
  • hírlevél összeállítása
  • az online kampányok szervezésében és kivitelezésben való részvétel
  • napi szintű kapcsolattartás a partnerekkel és a társosztályokkal
  • statisztikák és kimutatások készítése
  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Amit magammal hozok

  • magasfokú MS-Office ismereteim vannak
  • a SEO, SEM, display és programmatic hirdetések fogalma nem ismeretlen számomra
  • ismerem és használom az Adobe programokat (pl.: Data Workbench, Analytics, AEM)
  • analitikus gondolkodásmód jellemez, de szeretem a kreatív feladatokat is
  • megbízható, terhelhető, elkötelezett, jó csapatjátékos, rugalmas vagyok
  • erős angol nyelvtudással bírok

Előny, amivel rendelkezem

  • erős angol mellett német nyelvtudás
  • egy-két éves releváns tapasztalat

Ami meggyőz

  • átfogó betanulási program
  • kezdettől fogva átlagon felüli bérezés
  • biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • változatos feladatok egy fiatalos, lendületes csapat részeként

Munkavégzés helye 2051 Biatorbágy, Mészárosok útja 2.

A munka kezdete azonnal

Kérjük, használd az online jelentkezési felületet és küldd el fényképes önéletrajzod!

Cégnév: ALDI MAGYARORSZÁG ÉLELMISZER BT.