Premium Sport Kft.

Visual merchandiser

A HEAVY TOOLS évek óta a hazai divatipar meghatározó márkája, cégcsoportunk a nemzetközi piacokon is folyamatosan bővíti termékei elérhetőségét. Olyan nőket és férfiakat célzunk meg prémium kategóriás fashion termékeinkkel, akik a klasszikus vonalak és az aktuális trendek jellemző jegyeinek kombinációját kedvelik.

Márkaboltjaink visual felületeinek megálmodására és a megvalósítás koordinálására keressük új VISUAL MERCHANDISER kollégánkat, aki kreativitásával és divat iránti rajongásával egészítené ki kiskereskedelmi csapatunkat.

Budapesti központi irodánk, országosan márkaboltjaink, illetve szlovák, cseh üzleteink látogatása időszakosan

Főbb feladatok, munkák:

  • Boltok látványos és figyelemfelkeltő, márkaorientált beltéri dekorálása, a termék prezentáció kialakítása, meghatározása az üzleteinkben,
  • Prezentáció készítése az üzletek részére,
  • Store Visual csapat irányítása (16-18 fő),
  • Bolti kirakat rendezése, a kirakatok megtervezése a kreatív csapattal együtt,
  • Céges imázs kialakításának támogatása,
  • Inspirációs képek készítése további felhasználásra,
  • Ruházati bemutatóterem berendezése,
  • Dekorációs anyagszükséglet meghatározása, a készletek nyomon követése,
  • Dekorációs kellékek, díszítőelemek beszerzése, költségek követése,
  • Aktuális divat trendek ismerete,
  • Statisztikák elemzése,
  • Együttműködés a társosztályokkal.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség,
  • 2-3 év releváns visual merchandiser tapasztalat, lehetőleg regionális felelősséggel,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Utazási hajlandóság Magyarország egész területén, illetve időszakosan Szlovákiában és Csehországban,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek,
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség,
  • Nyitottság az új megoldásokra,
  • Rugalmasság,
  • Kreativitás, aktuális trendek ismerete.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kommunikációképes cseh vagy szlovák nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Céges autó a munkavégzéshez,
  • Egy dinamikusan fejlődő fashion cégnél leszel csapattag, ahol számítunk a kreativitásodra és lelkesedésedre,
  • Stabil és korrekt munkáltatóként, erős szakmai csapatot építettünk, ahol barátságos, laza és fiatalos légkör vár,
  • Határozatlan idejű szerződéssel és versenyképes fizetéssel számítunk Rád hosszú távon.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Kirakatrendező

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges autó, Mobiltelefon

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Egyéb külföld, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád-Csanád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Pest megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

A jelentkezéshez fizetési igényt is tartalmazó szakmai önéletrajzot szeretnénk kérni Tőled a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Cégnév: Premium Sport Kft. ( HeavyTools )