A Tungsram a prémium európai márkájú fényforrások átfogó választékát kínálja a tervezés, fejlesztés és gyártás területén Európában.

Feladatok:

  • A mérnökök napi munkájának támogatása
  • Folyamatban lévő projektek támogatása
  • Különböző szimulációk és tesztek készítése
  • LED lámpatestek műszaki dokumentációjának elkészítése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal

Elvárások:

  • Folyamatban lévő egyetemi tanulmányok villamosmérnök területen
  • Kiváló MS Office ismeretek
  • Folyékony angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Heti min. 24 órában végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Rugalmas időbeosztás
  • Hosszú távú lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Bruttó 1211 Ft/óra diákbér

Előnyt jelent:

  • Adobe Illustrator ismerete
  • Altium Designer és AutoCAD program magabiztos használata

Amennyiben felkeltette érdeklődésed az alábbi pozíció, töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "Jelentkezem" fülre!

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet