MOL Nyrt.

Logisztika Telep Üzemeltetési csapatunk munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Vám és jövedéki termék ügyintéző munkatárs

Munkavégzés helye: Algyő

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • Az alábbi feladatok ellátása 12 órás műszakrendben, pihenőnapokkal (ünnepnap és hétvégén 7.00 - 19.00):
    • A telep komplett ügyviteli folyamatának támogatása
    • Vám- és adójogszabályok, hatósági előírások betartásával fuvarokmányok kiállítása
    • A jövedéki törvény hatálya alá eső anyagokra a mindenkor érvényes törvény által meghatározott nyilvántartási, dokumentálási és bejelentési kötelezettségek teljesítése
    • A telepi elszámolási feladatokkal kapcsolatos adminisztráció kezelése
    • Termék mérlegek összeállítása
    • Rendszeres és ad-hoc riportok, kimutatások készítése

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Középfokú végzettség
  • 2-3 éves Vám- Jövedéki termék kezelésében szerzett szakmai tapasztalat
  • Csapatban való együttműködési képesség
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Nyitottság a tanulásra
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • SAP szoftver felhasználói ismerete

Előnyt jelent számunka:

  • Olajiparban szerzett gyakorlat
  • Veszélyes áru szállítási ismeretek

Amit a havi fizetésen felül kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Folyamatos képzések
  • Karácsonyi jutalom: egy havi alapbérnek megfelelő összeg
  • Bónusz: az éves alapbér 10%-a, a vállalati eredménytől és egyéni teljesítménytől függően
  • Cafeteria: számos juttatási forma választható évi bruttó 700 000 Ft értékben
  • Élet- és balesetbiztosítás a munkaviszonya teljes időtartama alatt.
  • Egészségbiztosítás – magánegészségügyi ellátás: Széleskörű járóbeteg ellátás és alapvető éves szűrések alanyi jogon exkluzív magánklinikákon és egészségügyi intézményekben, támogatva a tudatos egészségmegőrzést.
  • Wellbeing juttatások: Az élet 4 területén: egészségmegőrzés, pénzügyi tudatosság és tervezés, közösség és támogatások minden élethelyzetben
  • Munkába járási költségtérítés, vagy céges buszjárat
  • Céges okostelefon (iPhone)
  • Kedvezményes céges mobil flotta csomag, ami kiterjeszthető családtagokra is
  • Próbaidő után kedvezményesen tankolhatsz a MOL töltőállomásokon és ezt kiterjesztheted a családtagokra is

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Vámügyintéző
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Mintazt feltehetően Ön előtt is ismert a munkahelyek koronavírus elleni védelméről szóló 598/2021. (X. 28.) Korm. rendelet a munkáltatók részére lehetővé tette hogy a munkavégzés feltételeként előírják a SARS-CoV-2 koronavírus elleni védőoltás felvételét a foglalkoztatottak számára, ha ezt szükségesnek látják az ott dolgozók biztonsága érdekében, valamint megteremtette annak lehetőségét, hogy a munkáltató kezelje a foglalkoztatottnak a védettségi igazolványban/dokumentumokban szereplő, a védőoltás felvételére, valamint esetlegesen a védőoltás felvételének szakvéleménnyel alátámasztott ellenjavalltságára vonatkozó adatokat.

Vállalatunk a védettség regisztrációja érdekében egy applikációt működtet, melybe  a kollégák védettségük tényét (amennyiben az határidőhöz kötött, úgy ezt a határidőt) vagy az oltás orvosi ellenjavallatának tényét rögzítik. Munkatársaink számára a regisztráció kötelező.

Tájékoztatjuk, hogy vállalatunk a munkavégzés feltételeként határozta meg a védettség meglétét.

Cégnév: MOL Magyar Olaj- és Gázipari Nyilvánosan Működő Részvénytársaság