A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója és biztosítója. Saját ügyviteli szoftverünk 20+ fős fejlesztői csapatát bővítjük ezért új kollégákat keresünk, a következő pozícióba:

UX Designer

Feladatok:

  • Meglévő és új software-ek felhasználói felületének megtervezése,
  • Prototype -ok készítése,
  • Egyedi, responsive megoldások tervezése,
  • Szoros együttműködés vezetőséggel és a marketing osztállyal

Előny:

  • Html/Css alapfokú ismerete
  • Multimédiás tartalmakat szerkesztő software-ek ismerete (PremierPro, AfterEfects)
  • Wordpress keretrendszer használata
  • Nyomdai anyagok készítésében szerzett tapasztalat
  • 3D modellezésben szerzett jártasság
  • Social Marketing vizuális anyagokban szerzett tapasztalat

Elvárások:

  • Min 1-3 év UI felület tervezésben szerzett tapasztalat,
  • Adobe termékcsalád ismerete (Photoshop, Illustrator, InDesign, XD),
  • Felhasználó barát felületek tervezésében szerzett tapasztalat,
  • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely, heti 40 óra
  • Hosszú távú munkaviszony Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatójánál,
  • Egészségmegőrzési program

Helyszín: Nyíregyháza belvárosa

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Webdesigner

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes önéletrajz beküldésével és csatolt portfólióval lehet. Tárgyként tüntesse fel a “UX Designer” pozíciót.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicovernek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a honlapon érheti el.

Cégnév: Medicover Egészségközpont Zrt.