KNK PR&Média Kft

Újságíró

A KNK PR&Média 2013-ban alakult kommunikációs ügynökség, amely jelenleg már 5 területen (PR, Event, Digitális- és Social Média, Kreatív megvalósítás és Médiafoglalás), 23 kollégával, közel 400M forintos nettó éves árbevétellel, nemzetközi telephellyel szolgálja ügyfeleit és várja az újabb kihívásokat.

Főbb feladatok, munkák:

  • PR és digitális terület támogatása, cikkek, hírek, online tartalmak írása
  • Kreatív PR és digitális megoldások kitalálása az ügyfeleink kampányainak támogatására
  • Online és offline sajtótájékoztatók, webinarok teljes körű szervezése, lebonyolítása a digitális csapatunkkal
  • Aktív kapcsolattartás ügyfelekkel, ajánlatok, prezentációk, értékelések készítése
  • Kapcsolattartás a média képviselőivel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Határidők betartása
  • Kimagasló tartalomgyártási-, és íráskészség, jó vizuális látásmód
  • Önálló feladatvégzés, de folyamatos együttműködés az ügynökségünk minden területével
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Min. 2 év újságíróként szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér, tervezhető életpálya
  • Folyamatos képzések
  • Versenyképes fizetés, bónusz
  • Kutyabarát iroda a 2. kerületben

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Újságíró, Riporter
  • Kommunikáció és PR

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér

Munkavégzés helye:

1021 Budapest

A "jelentkezem" gombra kattintással küldje meg önéletrajzát, fizetési igény megadásával.

Cégnév: KNK PR&Média Kft.