Bakony-Balaton Média Kft.

Újságíró-szerkesztő

A Bakony-Balaton Média Kft. Veszprém és a megyeszékhely szűkebb vonzáskörzetében tevékenykedő cég, amely tevékenységi területét a jövőben szeretné bővíteni a megye nyugati régiói felé is, így a tapolcai, sümegi és ajkai központú területek felé. Több, mint 10 éves médiatapasztalattal és képzett kollégákkal a csapatában a jövőben még nagyobb intenzitással szeretné lefedni Veszprém megye területét, amelyhez elhivatott és aktív kollégákat keres csapatába.

Főbb feladatok, munkák:

Tapolca, Ajka és Sümeg központtal online újságírói feladatok: tudósítások, interjúk, riportok készítése, közéleti, kulturális témák feldolgozása, ezekből cikkek írása, szerkesztése.
Sajtóeseményeken és különböző rendezvényeken való részvétel, ezekről beszámoló, tudósítás írása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakmai tapasztalat
  • jó helyesírás és íráskészség
  • jártasság a célterületnek számító régió közéletében
  • jó kommunikációs készség
  • elhivatottság

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű szerződés
  • változatos feladatkör
  • fejlődési lehetőség
  • versenyképes bérezés
  • rugalmas munkavégzés
  • dinamikus, fiatalos csapat
  • barátságos munkahelyi légkör
  • teljes munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Újságíró, Riporter

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Veszprém megye

Kérjük, csatolja fényképes önéletrajzát, valamint motivációs levelét.
Cégnév: Bakony-Balaton Média Kft.