Újságíró

Újságíró@Hargita Népe

Állás leírása:

Tapasztalt vagy kezdő újságíróval bővítjük szerkesztőségi csapatunkat Gyergyó-térségben!

Új kollégánk különböző sajtóeseményeken és rendezvényeken vesz részt, azokról tudósít, valamint számos egyéb közéleti és kulturális témában ír cikkeket.

Szakmai ismeretek:

  • Szakmai tapasztalat (*****)
  • tanulmányi tapasztalat (*****)
  • jó helyesírás és íráskészség (*****)
  • jártasság a térség közéletében (****)
  • Jó kommunikációs készség (*****)

Emberi tulajdonságok:

  • Elhivatott
  • Határozott
  • Betartja a vállalt határidőket
  • Tájékozott
  • Társaságkedvelő, csapatjátékos

Végzettség:

  • Kommunikáció- és médiatudomány(BA diploma))
  • Kommunikáció- és médiatudomány(Bármilyen fokú diploma))
  • Kommunikáció- és médiatudomány(Kiegészítő képzés))

Nyelvtudás:

  • Magyar(Anyanyelvi szint))

Feladatok:

Tudósítások, interjúk, riportok készítése., Közéleti, kulturális témák feldolgozása, ezekből cikkek írása, szerkesztése., Sajtóeseményeken és különböző rendezvényeken való részvétel, ezekről beszámoló, tudósítás írása.

A cégről

Termékünkről:

Hargita megye közéleti napilapja

A Hargita Népe Lapkiadó Hargita Megye Tanácsa alárendeltségébe tartozó kulturális intézmény. Felvállalja a megye hagyományait, értékeit, helyet biztosít pályakezdő költők, írók műveinek, természettudományos ismeretterjesztő cikkeknek és igyekszik helytállni az új versenyhelyzetben.

A napilap mellékleteként megjelenő folyóiratok, tematikus oldalak: Műhely, Székely Gazda, Székely Konyha.

Munkavégzés helye

Távmunka

Cégnév: EasyHiring Services Kft.