A MEDIAWORKS HUNGARY ZRT.

ÚJSÁGÍRÓT

KERES

A Mediaworks Hungary Zrt., ismert és közkedvelt napilapjaival, a Nemzeti Sporttal, a Világgazdasággal, 19 megyei napilappal, női, bulvár, gasztro, ifjúsági és sport magazin portfóliójával, digitálismédia-termékeivel Magyarország egyik legfontosabb médiavállalata, mely több mint 2300 munkavállalót foglalkoztat országszerte.

A „Content first”, azaz „Első a tartalom” szlogen azt hivatott kifejezni, hogy a vállalat hisz a tartalomban, invesztál bele és ezt tartja egy médiavállalkozás legfontosabb alapkövének. A Mediaworks Hungary Zrt újságíró munkatársat keres hetente megjelenő női magazin csapatába budapesti munkavégzéssel.

FELADATOK

  • Interjúk szervezése, megírása
  • Témák felkutatása, cikkek írása életmód, egészség, sztáros, pszichológiai témákban
  • Téma érzékenység
  • Social media felület, facebook oldal kezelése

ELVÁRÁSOK

  • Kiváló íráskészség és helyesírás, választékos fogalmazás
  • Nagy munkabíró képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kreativitás
  • Hasonló munkaterületen, médiában szerzett tapasztalat
  • Angol vagy német nyelvtudás előny

ELŐNY

  • Angol nyelvismeret

AMIT KÍNÁLUNK

  • Fiatalos és dinamikus csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kihívást jelentő feladatok
  • Stabil technikai háttér

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Szerkesztő, Szövegíró
  • Újságíró, Riporter

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület

Pályázatát a munkakör megjelölésével 2021. október 23-ig várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Mediaworks Kiadó és Nyomda Kft.