Magyar tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő médiacég

Újságírót

keres

(otthon végezhető kötetlen munkaidőben)

INFORMÁCIÓK A CÉGRŐL:

Cégünk a hazai lapkiadási piacon 15 éve jelen lévő jelentős tapasztalattal rendelkező vállalkozás. Fő célunk, hogy vállalkozói olvasóközönségünk elegendő tudást kapjon ahhoz, hogy biztonságban lehessen a hatóságokkal szemben és megállja helyét a piacon.

Elértük, hogy ügyfélkörünk a tavalyi évben jelentősen bővült. A munka meghirdetésének célja, hogy olyan precíz és kiváló kommunikációs és kifejező képességgel rendelkező, új kollégák csatlakozzanak a csapathoz, akik képesek lapjaink tetszési indexét tovább növelni, otthoni munkavégzésben, ügyfeleink legnagyobb megelégedésére.

FELADATOK:

  • Szállítással, építőiparral és vendéglátással kapcsolatos lapokba szakmai cikkek, jogszabály ismertetések írása.

ELVÁRÁSOK:

  • Rendelkezzen saját számítógéppel, internet kapcsolattal
  • Jó kommunikációs és kifejezőképesség írásban
  • Számlaképesség (vállalkozói jogviszony)

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség
  • Kötetlen munkaidő, ám havi rendszerességű munka
  • Segítség a munkában, képzés, újságírói és szakmai ismeretekből.
  • 15 éve működő cég stabil háttérrel

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Szerkesztő, Szövegíró
  • Újságíró, Riporter

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Távmunka/otthoni munka

Munkavégzés helye:

Otthonról végezhető

Ha vállalja ezt a szakmai kihívást és szívesen lenne csapatunk tagja, jelentkezzen a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Új Média Kft.