Y Generáció Iskolaszövetkezet

Főbb feladatok, munkák:

    Értesz a műszaki cikkekhez, és véredben a sales? Jelentkezz promóternek, ahol tesztelheted taplraesettségedet, és komoly bónuszok ütheti markodat. Feladatod: műszaki áruházakban TV-k promóciója lesz. Képzés, betanulás biztosított.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    18 év felett; Aktív nappali vagy passzív hallgatói jogviszony; Jó kommunikációs készség; Kedves személyiség; Magabiztos fellépés; Megbízhatóság; Talpraesettség; Ügyfélorientáltság

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Diákmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1137 Budapest, Budaörs, Budapest. X. kerület, Debrecen

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!

Cégnév: Y Generáció Iskolaszövetkezet