VAKÁCIÓ Közhasznú Nonprofit Kft.
Munkatársat keresünk

Turisztikai- és marketing irodai asszisztens

pozícióba.
A Vakáció Közhasznú Nonprofit Kft. 2009 óta foglalkozik gyermek üdültetéssel. Több helyszínen táborok működtetésével, fenntartásával, fejlesztésével, illetve kiskunhalasi központtal táborok szervezésével foglalkozik. Célunk, hogy minél több gyermek, család, baráti társaság juthasson el Kiskunhalasra és táborainkba egyaránt.

Főbb feladatok, munkák:

turisztikai információnyújtás szóban és írásban
turisztikai látnivalók üzemeltetésében való aktív részvétel
értékesítési tevékenységgel kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
információs adatbázis és leltár kezelése
kapcsolattartás szakmai szervezetekkel és partnerekkel
weboldalakon és közösségi média felületeken történő megjelenések kezelése
hírlevelek küldése, moderátori feladatok ellátása
blog szövegek korrektúrája, időzítése a weboldalra
turisztikai partnerek szövegeinek korrektúrája
központi marketing anyagok előkészítése
marketing tevékenységgel kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

német és/vagy angol nyelv középfokú ismerete
kiváló kommunikációs, szervező, és problémamegoldó képesség
magabiztos számítógépes ismeretek word, excell, internethasználati gyakorlat
középfokú végzettség
turisztikai vagy marketing területén megszerzett szakmai tapasztalat,
magyar állampolgárság, büntetlen előélet, érvényes erkölcsi bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

grafikai programokban való jártasság
B kategóriás jogosítvány
Tourinform iroda hálózat működésének gyakorlati ismerete
turisztikai szakirányú végzettség
hétvégi munkavégzésre hajlandóság
felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

Részese lehet Bács-Kiskun megye zászlóshajó projektjeként kiemelt kiskunhalasi beruházások beindításában és üzemeltetésében

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Turizmus, Utazásszervezés
  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

céges üdülés, üdültetés, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

6400 Kiskunhalas

Önéletrajzokat és motivációs leveleket a fentiek figyelembe vételével kizárólag elektronikus úton legkésőbb 2021 január 31.-ig várjuk!

Cégnév: VAKÁCIÓ Közhasznú Nonprofit Kft.