Nyírbátori Városfejlesztő és Működtető Kft.

Turisztikai és kommunikációs referens

Főbb feladatok, munkák:

• aktív részvétel a Nyírbátor turisztikai vonzerejének további növelése érdekében tett szakmai munkában,
• turizmussal foglalkozókkal való kapcsolattartás,
• turisztikai termékek kidolgozása,
• vendégéjszakák és helyi költések növelése,
• referensként feladata az információadás, magyar és külföldi vendégeknek való segítségnyújtás.

Az álláshoz tartozó elvárások:

• termékfejlesztésben, koncepció- és stratégia alkotásban való jártasság,
• tárgyalási szintű angol nyelvtudás,
• jó kommunikációs és fogalmazókészség,
• határozottság,
• önálló munkavégzésre, projektvezetésre való alkalmasság,
• értékesítés központú, gyakorlatias szemlélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

• az angolon kívül más idegen nyelv ismerete
• település- és városmarketing terén szerzett tapasztalat, vezetői tapasztalat
• szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

• bejelentett, főfoglalkozású munkaviszony
• biztos tulajdonosi háttér
• kellemes-, modern környezet, fiatalos csapat
• cafetéria

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Turizmus, Utazásszervezés
  • Marketing, Média, PR
  • Kommunikáció és PR

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Cafeteria, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása, Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével.
Cégnév: Nyírbátori Városfejlesztő és Működtető Kft.