AKKER-PLUS Tüzelő- és Építőanyag Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság

TRADE MARKETINGES

Hiszünk az építőipar és a kereskedelem teremtő erejében, abban, hogy a magyar családok otthonai a legjobb alapanyagokat érdemlik. Ezért lendületes vezetői csapat irányítása mellett, magas minőségű építőanyagokat forgalmazunk.

Cégünk az Akker-Plus Kft. büszke arra, hogy több mint 160 munkatársunknak biztosítunk stabil, kiszámítható és hosszú távú megélhetést

Főbb feladatok, munkák:

  • nyolc telephellyel és négy áruházzal rendelkező cégünk kereskedelmi-marketing stratégiájának és az értékesítést támogató folyamatainak kialakítása, annak működtetése a vállalat értékesítési és pénzügyi eredményének elérése érdekében
  • részvétel a vállalat kereskedelmi stratégiájának kialakításában, illetve önálló kereskedelmi-marketing stratégia kialakítása, különös tekintettel a termékválaszték, az árazási és akciós politika kialakítására
  • önállóan áruházi promóciós stratégia kialakítás, ide értve a termék kihelyezések megtervezését, a polckép kialakításokat, a POS-anyagok, az áruházi termékprezentáció és az elsődleges és másodlagos kihelyezések kialakítását is
  • részvétel a rendszeresen megjelenő akciós újság fejlesztésében, beleértve a termékválaszték közös kialakítását, a célcsoport, a példányszám, az ütemezés kialakítását, a szezonalítást figyelembe véve
  • értékesítést közvetlenül ösztönző B2B szakmai partner programok kialakítása, rendezvények és szakmai rendezvények kidolgozása, lebonyolítása
  • promóciós anyagok tervezése, reklámanyagok kihelyezése, használata
  • partnerösztönző és ajánlórendszerek kidolgozása, működtetése
  • elemzések készítése: az értékesítés alakulásának követése, a tervekkel történő összehasonlítása, adatgyűjtés és elemzés, promóciók hatásának elemzése
  • a kereskedelmi marketing folyamatok és rendszerek mérésének és nyomkövetési rendszerének kidolgozása
  • együttműködés a marketing vezetővel, az értékesítéssel, a logisztikával és a kontollinggal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • kiskereskedelmi trade marketing területén szerzett legalább 2 éves tapasztalat (preferáltan építőanyag kereskedelem, DIY szektor FMCG szektor)
  • kereskedelmi szemlélet
  • felsőfokú/szakirányú végzettség
  • erős MS Office ismeretek (különösen Excel)
  • nyitott, dinamikus személyiség, változáskezdeményező attitűd, felelősségvállalási hajlandóság
  • kiváló írásbeli, szóbeli kommunikációs képesség
  • projektmenedzsment szemlélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • legalább 2 éves értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • havi cafeteria (próbaidő után)
  • teljesítményhez kötött premizálás
  • kötetlen munkarend
  • céges telefon, laptop
  • ifjú házasok támogatása
  • iskolakezdési támogatás
  • home office lehetőség
  • lendületes munkatempó
  • megoldásközpontú vezetői attitűd

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye

A jelentkezéséhez kérem csatoljon magyar nyelvű, fényképes önéletrajzot.

Cégnév: AKKER-PLUS Tüzelo- és Építoanyag Kereskedelmi Korlátolt Felelosségu Társaság