TRADE MARKETING SPECIALISTA

Szereted a sört és szeretnél egy több, mint 165 éves múltra visszanyúló cégnél dolgozni? Szívesen megjelenítenéd az egyes márkák világát az értékesítés helyszínén? Szeretnéd ötleteiddel növelni az értékesítési csatorna sikereit? Ha igen, van egy remek lehetőségünk számodra: egy elszánt és motivált csapattagot keresünk a Trade Marketing csapatunkba.

Főbb feladatok

  • A vállalat Trade Marketing tevékenységének támogatása
  • BTL aktivitások önálló menedzselése:
  • Ügynökségi brief készítés
  • Aktivitás tervezés - akciók, promóciók kidolgozása
  • POS tervezés az ötleteléstől a megvalósításig
  • Projektek önálló koordinálása, és azokkal kapcsolatos adminisztráció
  • Szerződések készítése, kezelése
  • Aktivitások eredményességének értékelése és prezentálása
  • Projekt budget folyamatos követése
  • Folyamatos egyeztetés az értékesítési csapattal
  • Éves üzleti tervezés támogatása piaci elemzésekkel, üzleti kalkulációkkal
  • Az értékesítési csatorna klaszterezési és szegmentálási folyamatának támogatása
  • Társosztályokkal való folyamatos együttműködés és kapcsolattartás, kiemelten a brand marketing, pénzügy és értékesítési osztályokkal

Munkakör betöltésének feltételei

  • Főiskolai/egyetemi végzettség gazdasági területen
  • Folyékony, aktív közép szintű angol nyelvtudás
  • MS Office Excel magas szintű felhasználói ismerete
  • Minimum 2 éves Trade Marketing, Marketing tapasztalat

Téged keresünk, ha

  • Elkötelezett és elszánt vagy – Lelkes vagy és szereted, amit csinálsz, világosan és határozottan cselekszel, azt teszed, amit megígértél
  • Együttműködő vagy – Csapatjátékosként számodra is fontos az eredményesség, könnyen teremtesz kapcsolatot, jól megérteted magad kollégáiddal a közös munka során és te is érted mások mondanivalóját, szándékait, lehet rád számítani
  • Jól kezeled a megoldásra váró helyzeteket – Az eléd kerülő problémát egészében szeretnéd megoldani, és utánajársz a szerteágazó szálaknak
  • Érdeklődő vagy – Nyitott vagy és keresed az új megoldásokat, nem vársz utasításra ahhoz, hogy legyenek új, fejlesztő, hatékonyság növelő ötleteid, és azok megvalósításában is tudsz önálló lenni
  • Elemzőkészséggel is rendelkezel - Nem áll távol tőled az excel táblák számai mögötti összefüggések, hatások vizsgálata

Amit nyújtani tudunk

  • Stabil munkalehetőség egy elismert piacvezető multinacionális FMCG vállalatnál
  • A helyi márkák nyújtotta szabadság a trade marketing aktivitásokban
  • Jó hangulatú munkakörnyezet, valódi csapat
  • Összetett, önálló és szerteágazó feladatkör
  • Tanulási és karrier lehetőség
  • Számunkra a kollégáink és a jelentkezők egészsége a legfontosabb, emiatt a kiválasztás teljes folyamatát online eszközökkel oldjuk meg (pl.: videóinterjú)

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Projektmanager
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Dreher Sörgyárak Zrt.