Mi, az újHÁZ Centrum Magyarország meghatározó építőanyag kereskedelmi hálózata, folyamatos fejlődésünk biztosítása és az újabb kihívások sikeres kezelése érdekében keressük leendő

TRADE MARKETING MENEDZSER

munkatársunkat.

Ha részt akarsz venni egy országos hálózat pezsgő marketing munkájában, márkaismertségének növelésében.
Ha a trade marketing a véredben van, proaktív vagy és komfortosan kezelsz önálló projekteket.
Téged keresünk!

Olyan fontos feladatokat bíznánk Rád, mint

  • Sales promóciók és egyéb aktivitások előkészítése, szervezése, a megvalósítás nyomon követése
  • Kapcsolatépítés és hatékony együttműködés a beszállítókkal, gyártó partnereinkkel
  • Kapcsolattartás az értékesítési csapattal és a külső szolgáltatókkal (grafikai, reklám)
  • Értékesítéstámogató anyagok megalkotása és kivitelezésének menedzselése, igények figyelemmel kísérése
  • Egyéb sales támogató operatív feladatok ellátása (pl. kommunikációs anyagok megrendelése, adminisztrációja stb.)
  • Eladási csatornákkal és vásárlókkal kapcsolatos adatok feldolgozása, elemzések, dashboardok, prezentációk készítése
  • A fogyasztói piac adatainak elemzése alapján konkrét tevékenységekre vonatkozó javaslatok tétele.
  • Kulcsfontosságú versenytársak nyomon követése
  • Komplex marketing feladatok, projektek kezelése
  • Kampányok tervezése, menedzselése, eredményeik nyomon követése
  • Javaslattétel a marketing tevékenység folyamatos fejlesztésére, új megoldások alkalmazására
  • Társosztályokkal, külső szolgáltatókkal és a Társaság által megbízott ügynökségekkel történő egyeztetések, napi kapcsolattartás
  • Az értékesítési folyamatok marketing kommunikációs támogatása
  • Marketing stratégia megalkotásában való aktív részvétel

Azt a munkatársat keressük, aki

  • szakirányú (közgazdaság, marketing) felsőfokú végzettséggel rendelkezik;
  • minimum 5 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik trade marketing
  • önálló, eredményorientált munkavégzés jellemzi;
  • precízen, pontosan, végzi a munkáját;
  • ismeri és magabiztosan alkalmazza a trade marketing mechanizmusait és széles eszköztárát, illetve a korszerű marketingkommunikációs eszközöket és megoldásokat;
  • kommunikációs képességei kiválóak és jó kapcsolatteremtő;
  • kiváló szervező, kreatívan gondolkodik és proaktív;
  • igazolt önálló projektkezelési tapasztalattal bír;
  • megbízható, lojális, motivált.

Előnyt jelent, ha

  • van építőanyag kereskedelemben és/vagy építőiparban szerzett tapasztalatod;
  • franchise/több tulajdonosú rendszerben is dolgoztál korábban;
  • ismered a hálózati működés sajátosságait;
  • projektvezetésben szerzett tapasztalat / elvégzett projektmenedzsment képzés
  • angol és/vagy német középszintű nyelvtudással rendelkezel.

A fentiekért cserébe

  • versenyképes havi fizetésen túl megfelelő eredmény elérése esetén; éves bónuszra lehetsz jogosult;
  • hozzájárulunk pihenésedhez SZÉP kártyán, amit akár a plusz szülinapi szabadságodon is elkölthetsz;
  • heti egy nap home office-t igényelhetsz, amihez biztosítjuk a szükséges technikai eszközöket;
  • valamint egészség-, élet és balesetbiztosítással is gondoskodunk rólad.

Munkavégzési elsődleges helye a budapesti irodánk lesz a XI. kerületben.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben a fentiek alapján úgy érzed nyitott vagy egy személyes találkozóra velünk, akkor jelentkezz a "Jelentkezem" gombra kattintva egy fényképes önéletrajzzal. Kérjük pályázatodban tüntesd fel bérigényedet is!

Jelentkezz és építsd velünk együtt az újHÁZ-at!

Cégnév: újHÁZ Informatikai Kft.