Grafton Recruitment

Trade Marketing Gyakornok - Budaörs (1-19-40163/PR)

Feladatok:

Jelenleg a felsőfokú tanulmányaidat végzed marketing/sales szakirányon?
Szeretnéd az elméleti tudásodat átültetni a gyakorlatba?
Van hetente legalább 20 szabad órád, amikor szívesen belelátnál egy multinacionális nagyvállalat életébe?

Ha mindenre IGENnel válaszoltál, akkor ne is menj tovább, ez itt a TE, NAGY LEHETŐSÉGED!

Partnerünk számára keresünk téged: CATEGORY/ TRADE PROJECT ASSISTANT pozícióba, ahol a következő feladatok várnak RÁD:

- Különböző promóciók lebonyolítása, kisebb projectek önálló menedzselése
- Promóciók teljes körű kiértékelése
- Partnertalálkozók szervezése
- Kapcsolattartás a kereskedelmi partnerekkel, ügynökségekkel

Elvárások:

Amire szükséged van:

- Felsőfokú hallgatói jogviszony, marketing/sales szakirányon
- Minimum 20 órás munkahét vállalása
- MS Office felhasználói szintű ismeret (Powerpoint, Excel, Word)
- Aktív, közép szintű angol nyelvtudás írásban és szóban

Amit a megbízónk kínál:

Amire az alapbéren felül biztosan számíthatsz:
- rugalmas munkaidő beosztás, alkalmazkodva az iskolai elfoglaltságokhoz
- szakmai gyakorlat fogadóhely
- külföldi üzleti utazás, nemzetközi tréningek
- 1 év határozott idejű szerződés, ami meghosszabbítható

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Szakmai gyakorlat
  • Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

Budaörs

Cégnév: Grafton Recruitment Kft.