A németországi központú Festo világszerte élen jár az ipari automatizálás terén. Mindig kreatív folyamatmegoldásokkal állunk elő, hogy a gyakorlatban is valóra válthassuk ötleteinket. Munkaadóként mindent megteszünk annak érdekében, hogy a jövőbe mutató ötletek megvalósuljanak. Mire számítunk Tőled? Gondolkozz újszerűen! Próbálj ki új dolgokat! Nálunk teret kapnak saját ötleteid.

Ehhez mi biztosítjuk a nagyfokú alkotói szabadságot, a sokféle fejlődési lehetőséget és az iparág legjobb módszereit!

Nézz szembe új kihívásokkal egy világszínvonalú gyártócsapat tagjaként a Festo -nál!

Tool designer

Cégünk több mint 25 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén. Dinamikus fejlődésünk biztosítása érdekében új kollégákkal bővítjük erőforrásainkat.

Feladatok:

  • Egyeztetés az alkatrész tervezőkkel a tervezett alkatrészek megvalósíthatóságáról.
  • Műanyag fröccsszerszámok konceptuális tervezése és fröccsöntési szimulációja.
  • Műanyag fröccsöntő szerszámok megtervezése, technológiai- és gyártáskövetése.
  • Részvétel a szerszámpróbákon, a tapasztalatok figyelembevétele és megvalósítása.
  • A műanyagalkatrészek kiértékelésénél egyeztetés az alkatrész konstruktőr kollégákkal a szükséges módosításokról és méretkorrekciókról a szerszám teljes elfogadásáig.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • 5-10 év szerszámtervezői tapasztalat
  • Erős gépgyártástechnológiai ismeretek
  • Projektvezetési ismeretek és tapasztalat
  • Angol vagy német nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Rendszerszemlélet
  • Célorientált gondolkodás
  • Csapatjátékos attitűd

Előny:

  • Creo 3D tervező szoftver ismerete
  • Moldex 3D végeselemes fröccsöntési szimulációs szoftver ismerete
  • SAP ismeretek
  • GOM 3D méréstechnikai szoftver ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • CAD tervező, Műszaki rajzoló
  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Festo AM Kft.