Prohumán

Magyarország legnagyobb HR szolgáltatója, a Prohumán 2004 Kft. budapesti, munkaerő-kölcsönzéssel, -közvetítéssel foglalkozó csapatába keresünk

munkatársat.

Toborzási marketing asszisztens

Feladatok

  • Toborzási terület marketing támogatása
  • Social media felületek kezelése
  • Szórólaprendelések lebonyolítása
  • Promóciós termékek állománykezelése
  • Adminisztráció, statisztikák elkészítése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • Fiatalos és innovatív csapatban zajló munka
  • Infrastruktúra teljes körű biztosítása
  • Teljes körű szakmai támogatás
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

XIV. kerület

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Cégnév: Prohuman Kft.