Magyar tulajdonú, textilkereskedelemmel és textilgyártással foglalkozó vállalat keresi új munkatársát

TEXTILTERVEZŐ-GRAFIKUS

munkakörbe

FELADATOK:

  • Magyar és európai dizájntrendek alapján egyedi textilminták tervezése
  • Textilkollekció, trend katalógus elkészítése
  • Ismétlődő és paneles minták tervezése
  • Egyeztetés a vezető textiltervezővel
  • Kapcsolattartás a vállalat különböző részlegeivel (marketing, értékesítés, beszerzés)
  • Esetenként egyéb grafikai feladatok elvégzése (pl. honlaphoz, social médiához grafikai anyagok szerkesztése)
  • Nemzetközi textilkiállításokon stand dekoráció tervezése

ELVÁRÁSOK:

  • Grafikus vagy textiltervező végzettség
  • Adobe Illustrator és Adobe Photoshop alapos ismerete
  • Rotációs és digitális textilnyomtatás technológiai lehetőségeinek és korlátainak ismerete, illetve az előbbi nyomtatási technológiákra való tervezés képessége
  • Nagyfokú kreativitás, és terhelhetőség: Sok és sokféle minta önálló tervezése, viszonylag rövid határidővel
  • Pantone-színskála használata
  • Stílusérzék
  • Legyen jó csapatjátékos (alkalmankénti egyeztetések a cég többi részlegével)
  • Képesség az önálló munkavégzésre (az idő kb. 70-80 százalékában)

ELŐNYÖK:

  • Munkatapasztalat grafikai vagy textiltervező pozícióban
  • Digitalizáló tábla használata
  • Angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Tanulási és fejlődési lehetőség
  • Korrekt bérezés
  • Családias légkör
  • Változatos, kihívásokkal teli munkakör
  • Részese lehet egy új, hazai digitális textilnyomtató üzem indulásának

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő
  • Textiltervező, Ruhatervező

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

A jelentkezéshez kérjük csatolja fényképes szakmai önéletrajzát, a pályázat szempontjából releváns portfólióját; valamint nettó bérigényét!

Cégnév: MBTEX HUNGARY KFT.