INTER-MIX Kft.
Csatlakozz hozzánk

Termékmenedzser

pozícióba!
Az Inter-Mix Kft. 1998-ban alakult, családi tulajdonban lévő kereskedelmi cég. Kezdetben borjú-takarmányozás volt a fő tevékenységi körünk, majd e köré építve fokozatosan fejlesztettük vállalkozásunkat. Fő szakterületeink a szarvasmarha-tenyésztés és borjúnevelés, illetve a hobbiállat-takarmányozás és gépek értékesítése.
Jelenleg holland, német, dán, amerikai és cseh márkák képviseletét látjuk el Magyarországon, aminek köszönhetően kiemelkedő minőségű tejpótló tápszerek­kel, ásványi kiegészítőkkel, szaporítóanyaggal, illet­ve elsősorban szarvasmarha-telepeket kiszolgáló gépekkel állunk partnereink rendelkezésére. A hobbiállattartók és -tenyésztők számára prémium és szuperprémium mi­nőségű állateledeleket kínálunk. Az elmúlt években kertészeti gépek kereskedelmével és szervizelésével is bővítettük tevékenységünket.
Sikerünk alapja az erős szakmai háttér. Beszállító partnereink komoly kutató és szakmai tapasztalattal állnak rendelkezésünkre, ezzel is segítve vevőink minél magasabb színvonalú kiszolgálását. Professzionális csapattal állunk az általunk értékesített termékek mögött. Erősségeink közé tar­tozik a gyors reakció és rugalmasság az értékesítésben és kiszolgálásban.

Főbb feladatok, munkák:

  • A cég által forgalmazott termékek beszerzése,
  • Külföldi gyártópartnerekkel való kapcsolattartás,
  • Területi képviselők munkájának támogatása,
  • Vevői elégedettség javítása,
  • Termékkatalógusok, árlisták készítése
  • Kiállításokon való aktív részvétel,
  • Az eladás ügyviteli és pénzügyi folyamatainak támogatása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettséggel és legalább középfokú aktív angol nyelvtudással rendelkezel,
  • Kereskedelmi affinitásod van,
  • Felhasználó szintű PC ismeretekkel rendelkezel (Word, Excel, Internet),
  • „B” kategóriás jogosítványod van, mert esetenként egy-egy partnerhez is el kell látogatnod,
  • Megbízható, precíz és következetes vagy,
  • Önállóan- és csapatban is képes vagy dolgozni,
  • Budapesten- vagy Budapest agglomerációjában laksz.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kereskedelmi/agrár végzettség,

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Céges mobiltelefon privát használatra is
  • Laptop
  • Azonnali munkakezdés
  • Teljeskörű segítség a betanulási időszak alatt
  • Stabil, megbízható háttér
  • Fiatalos, dinamikus, családias csapat

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Cafeteria

Munkavégzés helye:

1172 Budapest, Rétifarkas utca 6.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat!

Cégnév: INTER-MIX KFT.