A BAUHAUS-filozófia súlypontjai: szakmai tudás, optimális vevőszolgálat és magas színvonalú tanácsadás.
Cégünk a „Csináld magad!” üzletágban több, mint 260 szakáruházat működtet, azon európai vállalkozások közé tartozik, amely állandó növekedésre képes.

Dunakeszi központunkba keresünk

Termékmenedzsert

Feladatok:

  • Meghatározott stratégia alapján a meglévő termékcsoportok kezelése, továbbá új termékek és beszállítók felkutatása a piaci igényeknek megfelelően
  • Áruválaszték adatállományának folyamatos karbantartása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Piaci folyamatok nyomon követése
  • Online verseny- és árelemzés
  • Online akciótervezésben való aktív részvétel
  • Kapcsolattartás társosztályokkal

Szakmai elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy kereskedelmi végzettség
  • 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Magabiztos angol vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)

Előny:

  • Beszerzésben szerzett tapasztalat
  • SAP-ismeret
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás

Egyéb elvárások:

  • Jó szervezési- és problémamegoldó készség
  • Analitikus, elemző gondolkodásmód
  • Önálló munkavégzés
  • Képesség több munkafolyamat egyidejű koordinálására, nyomon követésére

Kezdés:

  • Azonnal

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2120 Dunakeszi, Pallag utca 9.

Amennyiben szeretne lendületes csapatunk tagja lenni, örömmel várjuk jelentkezését az Ön által megpályázott pozíció és fizetési igény megjelölésével .

Cégnév: BAUHAUS SZAKÁRUHÁZAK Bt.