Egy dinamikus, multinacionális vállalatnál vagy egy megbízható családi vállalkozásnál keres új kihívásokat? Az 1839 óta az egészségügy fejlődését szolgáló B. Braun-vállalatcsoportnál mindkettőt megtalálja! A cégcsoportot Magyarországon az egészségügyi termékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó B. Braun Medical Kft., a termékek értékesítését végző B. Braun Trading Kft., a dialízishálózatot működtető B. Braun Avitum Hungary Zrt., valamint a Központi Funkciókat ellátó B. Braun SSC Hungary Kft. képviseli. A vállalatcsoport több mint 2600 munkatársával a magyarországi egészségügyi piac egyik legnagyobb szereplője.

Értékesítési csapatunkba keresünk a magas színvonalú szakmai munka iránt elkötelezett munkatársat az alábbi pozícióba:

Termékmenedzser

Feladatok:

A termékmenedzser pozíció funkciója az értékesítés támogatása az alábbi, kiemelt termékcsoportok esetében: egyszer használatos infúziós eszközök, infúziós alapoldatok, parenterális tápszerek, regionális anesztézia termékei.

Feladatok:
  • Központi marketingtől kapott hírlevelek, információs anyagok fordítása
  • A termékismereti és / vagy egyéb képzések megszervezése.
  • A termékismereti és / vagy egyéb képzések, illetve termékismertető előadások megtartása a már meglévő és potenciális vevők (belső oktatási, kórházi, kongresszusi előadások) valamint az értékesítéssel foglalkozó munkatársak számára.
  • A termék kompetencia felméréshez kapcsolódó tesztek szakmai összeállítása.
  • Részvétel az anyacég által szervezett szakmai tréningeken, illetve a lokális gyakorlati képzéseken.
  • Magyar nyelvű promóciós és reklám anyagok szakmai szempontból történő kidolgozása.
  • Termékbevezetés esetén a piacra vezetési terv, termékregisztráció, klinikai dokumentációk előkészítése
  • A meghirdetett tenderek elemzése, és a közvetlen felettese jóváhagyásával a szükséges termék-specifikáció határidőre történő elkészítése.
  • A termékköréhez tartozó tenderek retrospektív elemzése és az eredmények ütemezett közlése a felettesével. A megbeszélés alapján javaslatok tétele a tender hatékonyság növelésének céljából.
  • A hozzá tartozó termékcsaláddal kapcsolatban trendanalízis készítése.
  • A hozzá tartozó termékcsalád értékesítésével kapcsolatos Benchmark adatok elemzése.
  • Folyamatos figyelemmel kísérése a hozzá tartozó termékek életútjának és ennek megfelelő termék portfólió menedzselése.

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Egészségügyben szerzett tapasztalat előny
  • Értékesítési szervezetben szerzett tapasztalat előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office World, Excel)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • "B" kategóriás vezetői engedély és vezetési gyakorlat
  • Jó kommunikációs és szervező készség.
  • Pontos, szabályszerű, precíz, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Proaktív csapat
  • Stabil, támogató vállalati háttér
  • Négyszeres AON legjobb munkahely
  • Szakmai továbbképzési lehetőségek

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1023 Budapest, Felhévízi utca 5.

A jelentkezéshez kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes, részletes szakmai önéletrajzát az alábbi Dékány Adrienn HR munkatárs részére
Cégnév: B. BRAUN TRADING KFT.