A Saldo Zrt. Magyarország egyik legnagyobb adótanácsadással, oktatással, szakkönyvkiadással és számviteli informatikai fejlesztésekkel foglalkozó cége. A számviteli informatikában élenjáró technológiára épülő új felhőalapú, kisvállalati könyvelési szoftveréhez új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

WEB Könyvelőszoftver termékmenedzser

Munkakör célja: Összehangolni az új termék fejlesztési és értékesítési folyamatait.

Főbb feladatok:

  • Rendszer alapos megismerése, könyvelési funkciók átlátása
  • Fejlesztési szükségletek, igények feltérképezése, ütemezése
  • Fejlesztéshez kapcsolódó üzleti specifikációk készítésében való közreműködés
  • Tesztelés, dokumentálás, kapcsolattartás a fejlesztőkkel
  • Piacon elérhető konkurens termékek megismerése, saját termék piaci pozícionálása
  • Felhasználói dokumentációk, oktatási anyagok ellenőrzése, készíttetése
  • Ügyfelekkel kapcsolattartás, tesztügyfelek felkeresése, igények összegyűjtése

Elvárások:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség (gazdasági, gazdasági informatikus)
  • Számviteli ismeretek
  • Jó kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes javadalmazás
  • Izgalmas szakmai lehetőség egy új termék piacra vitelével
  • Lehetőség támogatni az üzletágat/céget egy megújulási folyamatban
  • Részesévé válni egy kiemelkedő szakmai tudással támogatott csapatnak
  • Szakmai továbbképzések a Saldo rendszerében

Arcképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelöléssel az inform@saldo.hu mail címre kérjük.

Kapcsolattartó:
Saldo Informatika
0612379852