A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Termékmenedzser (Villamosmérnök) ZJ

Feladatok:

  • az egyes elektromos installációs termékcsoportokba tartozó termékportfólió folyamatos elemzése, optimalizálása,
  • új termékek piaci bevezetéséhez vagy termékmódosításhoz kapcsolódó koordinációs és kommunikációs feladatok ellátása a magyarországi vállalat és az anyavállalat részlegei között,
  • a termékfejlesztések koordinálása projektvezetőként és a teljes projektfolyamat felügyelete (az ötlettől a megvalósulásig),
  • a szabványok, tanúsítványok, műszaki termékleírások és a vevői specifikációk összehangolása.

Elvárások:

  • villamosmérnöki felsőfokú végzettség,
  • ipari környezetben szerzett legalább néhány éves tapasztalat,
  • angol és/vagy német stabil kommunikációs szintű nyelvismeret,
  • kiváló szervező- és problémamegoldó készség,
  • képesség a különböző érdekek összehangolására.

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós környéke

Cégnév: Tech People Hungary Kft.