Copy Depo Szolgáltató Kft

Termékmenedzser / termékfelelős

#szabad hétvége#versenyképes fizetés#fejlődési lehetőség#hosszútávú munkalehetőség#cafeteria#kellemes munkakörnyezet#

Főbb feladatok, munkák:

A termékmenedzser elsődleges feladata az értékesítés támogatása, a megfelelő információk biztosításával.
  • a termékcsoportokba tartozó termékportfólió folyamatos elemzése, optimalizálása
  • termékek belistázása
  • termékek rendelése  /kapcsolattartás a beszállítókkal/
  • árak megfelelő pozícionálása
  • akciók tervezése, együttműködés a marketingesekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Képesség az önálló munkavégzésre
  • Magas szintű probléma megoldó képesség
  • Microsoft Excel ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Tudj csapatban dolgozni

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Legyél barátságos.

Amit kínálunk:

A Copy Depo egy kezdetben kizárólag nyomtatással foglalkozó, de immáron több új területre is betörő, dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú disztribútor. Legfontosabb számunkra partnereink minél magasabb szintű kiszolgálása és munkatársaink elégedettsége.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Cafeteria, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

1158 Budapest, Késmárk utca 11. - 13.

A jelentkezem gombra kattintás után kérlek csatold magyar nyelvű önéletrajzodat.

Cégnév: Copy Depo Szolgáltató Kft