A szerszámok és a forgácsolástechnika területén vezető szerepet betöltő vállalat keres sikeres magyarországi értékesítési csapata támogatásához munkatársat az alábbi pozícióba:

Termékmenedzser/Specialista forgácsolástechnika

Mitől különleges és egyedi?

  • Saját márkás és más neves gyártók forgalmazott termékei értéket teremtenek és képviselnek: kiváló minőségű, piacvezető termékek, melyekkel üzleti partnereink napi munkavégzését szolgáljuk ki
  • Bár nemzetközi vállalatcsoport tagja vagyunk, mi mégis családias, kellemes környezetben dolgozunk
  • Csapatunk vidám, elkötelezett, és professzionális

Mit ajánlunk neked?

  • Egy sikeres, nemzetközi vállalat támogatását
  • Integrációt egy hosszú évek óta sikeres csapatba
  • Intenzív betanítást
  • Folyamatos vezetői támogatást, személyes és szakmai fejlődési lehetőségeket
  • Minőségi munkaeszközöket (középkategóriás személyautó magánhasználattal, mobiltelefon, értékesítést támogató anyagok)
  • Versenyképes fizetést

Milyen feladatok várnak rád?

  • Ügyfeleink és a területi képviselő kollégák kompetens, országos szintű szakmai támogatása
  •  Intenzív kapcsolattartás a bel- és külföldi beszállítókkal, gyártókkal
  • Beérkezett ajánlatkérések feldolgozása, szakmai egyeztetése és nyomon követése
  • Értékesítési forgalom és a piaci részesedésünk folyamatos növelése
  • A piac és versenytársak folyamatos nyomon követése
  • A beszerzési és értékesítési folyamat koordinálása, termékpaletta kialakítása, ápolása
  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása, jelentések elkészítése
  • A forgácsolás témaköréhez kapcsolódó marketing kidolgozása

Mi kit keresünk?

  • Rendelkezz legalább középfokú műszaki végzettséggel és többéves tapasztalattal a forgácsolás területén
  • Légy megbízható, lojális, legyen erősséged a kommunikáció és a kapcsolatok ápolása
  • Tanulási és folyamatos fejlődési igény benned legyen, hiszen együtt kell fejlődnünk!
  • Munkádban önálló, ugyanakkor együttműködésre való képességgel is bíró személyiség légy.
  • Mivel mi is ilyenek vagyunk, akkor fogod magad velünk jól érezni, ha sikerorientált, pozitív és proaktív vagy!

Ami szükséges a munkavégzéshez

  • Élő szakmai ismeret és tapasztalat a forgácsolástechnológia területén
  • Előny a német és/vagy angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Utazási hajlandóság
  • MS Office ismeret
  • „B” kategóriás vezetői engedély

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év forgácsolástechnikában szerzett szakmai tapasztalat
    (kereskedelemben szerzett tapasztalat előny)

Szükséges nyelvtudás:

  • előny a német és/vagy angol nyelvismeret

Munkavégzés helye:

Nem helyhez kötött. Székesfehérvári iroda vagy Home Office.

Budapest, Pest, Fejér, Veszprém, Somogy, Tolna, Baranya, Vas, Zala, Komárom-Esztergom, Győr-Moson-Sopron, Heves, Borsod- Abaúj-Zemplén, Jász-Nagykun-Szolnok, Bács-Kiskun, Csongrád-Csanád, Békés, Hajdú-Bihar, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Borsod-Abaúj-Zemplén és Nógrád megyék

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Üzleti támogató központok
  • Értékesítés támogatás
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

céges autó, mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Amennyiben szeretnél egy dinamikusan fejlődő cégnél, változatos munkakörben dolgozni, kérlek, küldd el fényképes önéletrajzod és fizetési igényed is tartalmazó motivációs leveled magyarul, angolul és/vagy németül a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: BRW Tools Kft.