MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

Termékmenedzser kávézóban - Budapest - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák:

Mi az, amit megtanítunk neked Shift Supervisor pozícióban?
  • Csapatvezetést: műszakok irányítása, munkatársak betanítása, motiválása
  • Üzlet költségvetésének kezelését: eredménykimutatás elemzése, állandó költségek és forgalom tervezése és ellenőrzése, üzlet rendeléseinek lebonyolítását (havi leltár, készlettervezés, termékrendelés)
  • Magas minőségű szolgáltatás biztosítását: termékek minőségi szinten való elkészítése, megfelelés a tisztasági szabályoknak, valamint megfelelő operációs eszközök biztosítása az üzletben, kapcsolattartás beszállítóinkkal és karbantartóinkkal
Mi az, amit Starbucks Partnerként nyújtunk neked?
  • Professzionális tréningeket és fejlődési lehetőség cégünkön belül (menedzsereink 80%-a belső fejlesztési programunkon keresztül fejlődött), Starbucks Shift Manager képesítés kb. 3 hónap alatt
  • Rugalmas munkaidő beosztást (reggeli/esti műszakok), akár részmunkaidőben is diákok számára
  • Havi két csomagot a kedvenc szemes vagy kapszulás kávédból
  • Partner kedvezményeket az Amrest márkáinál (Starbucks, KFC, Pizza Hut)
  • Kedvezményes sportolási lehetőséget
  • Bónuszt új partner ajánlásáért
  • Egy nagyszerű, energikus csapat tagja leszel
  • Helyet, ahol megmutathatod kreativitásod és megvalósíthatod ötleteidet
  • Stabil, multinacionális környezetet
  • Hosszútávú karrierlehetőséget (diákok számára is)
  • Szabadságot az öltözködésben, ahol kifejezheted egyéni stílusodat
  • És akik értékelik a szórakozást - Rengeteg Partnereinknek szóló eseményt

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás(ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Aktív részvétel a műszakban a Barista csapattal
  • A kávézói célok megvalósítása kitűnő műszakvezetéssel
  • Tapasztalatot csapatvezetésben/önálló projektek irányításában/diákszervezetben irányítói szerepben
  • Rugalmasság, leleményesség
  • Összpontosítást a növekedésre és személyes fejlődésre
  • Proaktív, pörgős személyiség
  • Angol nyelvtudás
  • Gyors tanulási képesség és jó probléma megoldó készség
  • Egészségügyi kiskönyv (az elkészítésében segítünk)

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Éttermi vendéglátás
  • Szakmunka
  • Felszolgáló, Pincér, Pultos

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka
  • Részmunkaidő

Bérezés:

1.400 - 1.600 Ft/óra (bruttó)

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Jelentkezni e-mailben küldött önéletrajzzal.
Cégnév: MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet