Mind-Diák Szövetkezet
A Konica Minolta Magyarország Kft. a hazai irodatechnikai piac egyik vezető szolgáltatójaként professzionális irodatechnikai és digitális nyomdaipari megoldásokkal, magas szintű IT szolgáltatásokkal és saját innovatív termékeivel, szoftvereivel áll ügyfelei rendelkezésére.

Nyomdaipari termékmenedzser gyakornok - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák:

  • Termékbevezetési folyamatok támogatása
  • A nyomdaipari értékesítésben való segédkezés
  • Digitális nyomdagépek és alkalmazások bemutatásában és felhasználói oktatásában történő részvétel
  • Weboldal naprakészen tartása
  • Új technológiák megismerése, szükség esetén kipróbálása (AR - kiterjesztett valóság, automatizációs egységek, kezelőprogramok)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki tanulmányok
  • Angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Microsoft Office programcsomag felhasználói szintű ismerete
  • Munkaidő
  • Heti minimum 20 óra vállalása elvárt
  • Hétfőtől péntekig 8-17 óra között

Amit kínálunk:

  • Br. 1.500 Ft / óra bérezést
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőséget
  • Támogató kollégákat és innovatív munkakörnyezetet
  • Hosszútávú lehetőség, mely később akár az első munkahelyeddé is válhat!

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet