Mind-Diák Szövetkezet

A Konica Minolta Magyarország Kft. a hazai irodatechnikai piac egyik vezető szolgáltatójaként professzionális irodatechnikai és digitális nyomdaipari megoldásokkal, magas szintű IT szolgáltatásokkal és saját innovatív termékeivel, szoftvereivel áll ügyfelei rendelkezésére.

Termékmenedzser gyakornok

Feladatok

  • Termékbevezetési folyamatok támogatása
  • A nyomdaipari értékesítésben való segédkezés
  • Digitális nyomdagépek és alkalmazások bemutatásában és felhasználói oktatásában történő részvétel
  • Weboldal naprakészen tartása
  • Új technológiák megismerése, szükség esetén kipróbálása (AR - kiterjesztett valóság, automatizációs egységek, kezelőprogramok)

Elvárások

  • Nappali tagozatos jogviszony műszaki területen
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Microsoft Office programcsomag felhasználói szintű ismerete

Munkaidő

  • Heti minimum 20 óra vállalása elvárt
  • Hétfőtől péntekig 8-17 óra között

Amit kínálunk

  • Br. 1.500 Ft / óra bérezést
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőséget
  • Támogató kollégákat és innovatív munkakörnyezetet
  • Hosszú távú diákmunka, mely később akár főállású pozíció is lehet!

Előnyök

  • Hasonló területen szerezett tapasztalat/ ismeretek

Munkavégzés helye

Budapest XI.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet