Termékmenedzser (Gépjármű-biztosítási területre)

Szeretnénk, hogy érezd, számíthatsz ránk. Hiszünk benned, és adunk a véleményedre. Fontos nekünk a munkád. Itt igazán önmagad lehetsz, a kihívásokat pedig sikerrel veheted. Mert Groupamásként jó kezekben vagy! Több mint 30 éve a biztosítási piac meghatározó szereplője vagyunk, a multinacionális környezet mellett ugyanakkor megőriztük a családias hangulatot. Bár a világ folyamatosan változik körülöttünk, de a nehezebb pillanatokban is számíthatsz arra, hogy nálunk lesz egy Groupamás barátod, aki online segíti a beilleszkedésed és részt vehetsz otthonról egészségprogramunkban is.

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Munkád során feladatod lesz, hogy a gépjárműbiztosítások a társasági céloknak és az ügyféligényeknek megfelelően kerüljenek kialakításra, a termékek koncepciójától kezdve egészen a termék végleges felépítéséig és működéséig.
  • Termékmenedzserként vizsgálni fogod a piac működését, a termékek üzleti szerepét és eredményességét, megismerkedsz a működési folyamatokkal és IT háttérrel, valamint ügyfeleink igényeivel.
  • Aktív közreműködéseddel riportokat és elemzéseket készítünk, hogy a vezetői döntéseket elősegítsük, a csapat megbecsült tagjaként együtt fogsz dolgozni a vállalat többi területével (kiemelten: árazással, informatikával, marketinggel és szolgáltatással), velük együtt alakítjuk ki a termékeket és a folyamatokat

  • felsőfokú végzettséggel és
  • legalább 2 éves tapasztalattal rendelkezel,
  • motivált és proaktív személyiség vagy,
  • nyitott vagy új megoldásokat kidolgozni
  • az önálló munkavégzés sem riaszt vissza, de csapatban is szívesen dolgozol,
  • szoros barátságban vagy az Excellel.

Ezen felül előnyt jelenthet, ha...

  • van termékmenedzseri vagy
  • pénzügyi, szolgáltatói területen szerzett szakmai tapasztalatod,
  • szívesen és magabiztosan beszélsz angolul vagy franciául,
  • szenvedélyed az autók. :)

Miért csatlakozz hozzánk? Mert…

  • nálunk hasznos és izgalmas munkát végezhetsz, melyben kreativitásod is kibontakozhat,
  • dinamikus, családias és jókedvű csapat vár Rád,
  • széles körű és hasznos ismereteket gyűjthetsz egy nagyvállalat működésének folyamatairól,
  • versenyképes jövedelem és kiemelkedő béren kívüli juttatások várnak (cafetéria, egészségbiztosítás, egészségpénztári hozzájárulás, nyugdíjbiztosítás).

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Elemzés
  • Termékfejlesztés
  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Groupama Garancia Biztosító Zrt.