Mi tudjuk, hogy nem munkahelyet keresel, hanem kihívást.

Mi sem munkatársat keresünk, hanem új csapattagunkat.

Te vagy a mi emberünk, ha érdeklődsz a műszaki dolgok iránt, jól kommunikálsz, precíz és elhivatott vagy.

25 éve dinamikusan fejlődünk, amire büszkék vagyunk. Ha szeretnéd tudásod egy nemzetközi cégnél bizonyítani várjuk jelentkezésed az alábbi pozícióra:

TERMÉKMENEDZSER (GÉPÉPÍTŐ ELEMEK ÉS LINEÁRIS TECHNIKA)

FELADATOK, AMELYEK VÁRNAK RÁD

  • Terméktámogatás, technikai segítség nyújtása ügyfeleinknek telefonon és személyesen
  • Kapcsolattartás külföldi és hazai beszállítóinkkal
  • Vevői ajánlatok készítése
  • Szakmai előadások, oktatások megtartása
  • Termékadatbázis karbantartása a vállalatirányítási rendszerünkben és webshopunkban
  • Piaci helyzet elemzése, célpiacok meghatározása, aktív közreműködés az értékesítési stratégia meghatározásában
  • Új termékek piaci bevezetésének támogatása
  • Marketing tevékenység támogatása
  • Raktárkészlet menedzsment támogatása

MIT VÁRUNK AZ ÚJ CSAPATTAGTÓL?

  • Felsőfokú végzettség
  • Műszaki beállítottság
  • Precíz, rugalmas és terhelhető személy
  • Angol nyelv kommunikációképes ismerete
  • Számítógépes programok (Word, Excel, Power Point) felhasználói
  • szintű ismerete

  • Minimum 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

ELŐNY:

  • Műszaki menedzser vagy gépészmérnöki végzettség
  • SAP rendszer ismerete
  • Német nyelv ismerete
  • "B" kat. jogosítvány megléte

AMIT KÍNÁLUNK SZÁMODRA:

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Lendületes, inspiráló, fiatal, összetartó csapat
  • Folyamatos képzés és fejlődési lehetőségek
  • Bel- és külföldi szakmai tréningek
  • Versenyképes juttatások (bónusz, cafeteria)
  • Laptop, mobiltelefon

MUNKAREND: Heti 5 munkanap, 8 órás munkarend

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Projektmenedzsment
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1133 Budapest, Süllő u. 8.

Jelentkezés a "Jelentkezem" gombra kattintva önéletrajz beküldésével.

Cégnév: Tech-Con Hungária Kft.