Az Ingram Micro Magyarország a világ legnagyobb informatikai és telekommunikációs nagykereskedőjének magyarországi leányvállalata, a magyar IT piac egyik legmeghatározóbb szereplője. A cég 20 éve van jelen a magyar piacon, és jelenleg több mint 140 alkalmazottal rendelkezik. Az Ingram Micro a világ 45 országában van jelen, több mint 1.700 gyártó termékeit kínálja 160 ország 200.000+ viszonteladója részére.

Termékmenedzser Asszisztens

Feladatok:

  • Cyber Security csapatunk adminisztratív támogatása
  • Vevőkkel való kapcsolattartás utánkövetése
  • Kimenő-beérkező számlák adminisztratív nyilvántartása
  • Budget, forecast, ártáblák frissítése
  • Rendelések, be- és kiszállítások adminisztrációja
  • Hálózati mappák kezelése, karbantartása, frissítése
  • Beérkező szerződések, elszámolások adminisztratív lekövetése
  • Emailek kezelése
  • Excel táblázatok kezelése, adatrögzítés

Elvárások:

  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • jó angol tudás
  • nagyfokú pontosság és precizitás

Előnyt jelenthet:

  • Hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Stabil, biztos hátterű multinacionális környezet
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • Könnyű megközelíthetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, 1138 Madarász Viktor utca 47-49.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Ingram Micro Magyarország Kft.