A Verder Hungary Kft. a Verder cégcsoport magyarországi vállalata. 2004 óta van jelen a magyar piacon és meghatározó szerepet tölt be az ipari szivattyúk valamint a laboratóriumi aprító berendezések piacán.

Termékmenedzser

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Adminisztrációs és műszaki támogatás nyújtása az üzletkötő kollégáknak.
  • Marketing kampányok szerevezése, anyagok előkészítése
  • Ügyviteli szoftver napi használata, információk rögzítése, cikkek felvitele
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás telefonon és e-mailen
  • Egyéb irodai adminisztratív feladatok

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Legalább felsőfokú műszaki végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Ügyfélcentrikus hozzáállás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Tud és szeret csapatban dolgozni

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Szerb nyelvtudás
  • Azonos területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Öt évnél hosszabb munkaviszony ugyanannál a munkáltatónál

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes bérezés
  • Rugalmas munkavégzés
  • Szakmai fejlődési lehetőség, külföldi tréningek
  • Nemzetközi munkakörnyezet, családbarát légkör
  • Változatos munka

Állás, munka területe(i):

  • Üzleti támogató központok
  • Értékesítés támogatás
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, 1117 Budafoki út 187-189.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Cégnév: Verder Hungary Kft.