A bankszektorban biztos szereplőként komplex pénzügyi szolgáltatásokat nyújtunk, országosan több mint 700 bankfiókkal és digitális felületekkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. A stabilitás nálunk a mindennapi munkában a megbízható, egymásra építeni tudó kollegiális kapcsolatokban is megmutatkozik. Nagymértékben támogatjuk munkatársaink fejlődését: változatos feladatokkal, több szervezeti egységet is érintő projektekkel, állandó képzésekkel.

Egymást segítve közösen oldjuk meg a feladatokat, mert nálunk hagyomány, hogy „Kell egy csapat”! A jövőnk Benned van!

Termékmenedzser

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomag
  • Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek
  • Kedvezményes sportolási lehetőségek, sport csapatok
  • Nálunk külön mentor segíti majd a beilleszkedésed
  • Takarék Coaching Programunk segíthet az önfejlesztésben
  • Közösségépítő és online események (Takarék Olimpia, Farsang, Karácsony, Véradás és még sok más összejövetel vár rád!)
  • Kutyabarát Munkahely vagyunk

FELADATOK:

  • Termékmenedzseri tevékenységek ellátása a vállalati termékek vonatkozásában
  • Új termékek bevezetési feltételeinek és folyamatainak kidolgozása, a bevezetés irányítása, a kapcsolódó termékleírások és egyéb üzleti szabályzat elkészítése, illetve a megvalósításához az illetékes szakterületek bevonása, szakmai egyeztetések lebonyolítása
  • Takarékbank integrációjában való aktív részvétel, termékfejlesztési, üzleti feladatok ellátása
  • Meglévő termékek, termékszabályzatok szükség szerinti módosítása, korszerűsítése, fejlesztése, adott esetben piaci kivezetése
  • Mikrovállalati célcsoportra, illetve termékköre vonatkozó üzleti stratégia, valamint ügyfélcsoportok, ügyfélprofilok kialakítása
  • Termékekhez, szolgáltatásokhoz és folyamatokhoz kapcsolódó rendszerfejlesztések üzleti igényeinek meghatározása, adott fejlesztések élesítésének üzleti felelőssége
  • Közreműködés az éves termékfejlesztési ütemterv kialakításában, megvalósításában
  • Számla, betéti és vállalati betéti kártya termékek piaci pozíciójának nyomon követése, versenytársak elemzése, a termékszintű jövedelmezőség biztosítása, árazási alapelvek kidolgozása
  • Termékekre vonatkozó jogszabályi környezet nyomon követése
  • Termékekre vonatkozó elemzések elkészítése, szakmai információk nyújtása
  • Operatív kapcsolattartás külső szervezetekkel (pl.: OBA, Bankszövetség, Kártyatársaságok, stb.)

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat banki üzleti területen
  • Középszintű informatikai ismeretek
  • MS Office alkalmazások magas szintű ismerete
  • Kiváló analitikus és szintetizáló készség
  • Strukturált gondolkodás, gyors lényeglátás
  • Önálló munkavégzés; új, nem rutin jellegű feladatok kreatív és magas szintű megoldása
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság, pontosság
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Kezdeményezőkészség, proaktivitás
  • Csapatjátékos attitűd és kiváló együttműködési készség
  • Fejlődési és tanulási vágy, kreativitás, rugalmasság

ELŐNYT JELENT:

  • Hitelintézetnél szerzett termékmenedzseri vagy üzletfejlesztési tapasztalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, a Jelentkezés gombra kattintva küldd el hozzánk pályázati anyagodat Karrier Portálunkon keresztül.

Cégnév: MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.