• Feladatok:
    • Nemzetközi, világszerte elismert világítástechnikában jártas partnerünk új termékeivel kapcsolatos adatok elemzésére TERMÉKMENEDZSER munkatárssal erősítené meglévő 5 fős csapatát.

      6. tagként ezekben a feladatokban számítanak a segítségedre:

      - az új termékek életciklusát fogod elemezni,
      - versenytársakat kutatsz fel és figyeled megjelenő termékeiket, újdonságaikat,
      - kapcsolatot tartasz a társosztályokkal mint tervezés, marketing, sales,
      - adatelemzéseiddel pl.: pivot-táblák, makro-k segíted a többiek munkáját és a jövőbeli, legújabb termékek fejlesztését.

      Összességében a cég üzleti kultúráját, a vevők technológiai elvárásait szem előtt tartva fogod segíteni kialakítani a vállalat termékportfoliójat és a marketing stratégiáját.

  • Elvárások:
    • - műszaki és/vagy marketing területen szerzett felsőfokú végzettséggel rendelkezel,
      - hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal büszkélkedhetsz,
      - Excelguru vagy :) pl.: Pivot-táblák, függvények, makro nem fog ki rajtad! :)
      - angol nyelven magabiztosan kommunikálsz (lesznek külföldi kollégáid is)
      - pontos és proaktív vagy.

      Előny:
      - világítástechnikai ismeretekkel rendelkezel

  • Amit a megbízónk kínál:
    • - itthon kb 60-an dolgoznak a cégnél, így egy barátságosabb, közvetlenebb légkörre számíthatsz,
      - modern, jól megközelíthető iroda szuper kilátással :)
      - All You Can Move kártya,
      - home office lehetőség,
      - 8:30-17:00-ig tartó munkaidő,
      - szakmai angol fejlesztése.

  • Orientáció:
    • Marketing, Média, PR
    • Marketing
    • Piacelemző, Piackutató
    • Mérnök
    • Speciális mérnöki területek

  • Munkavégzés helye:
  • Budapest XIII. kerület

  • Fizetés:
  • versenyképes

    Cégnév: Grafton Recruitment Kft.