Szegedi webáruházak termékeinek menedzseléséhez keressük új kollégánkat teljes munkaidőben egy pörgős, lehetőségekkel és kihívásokkal teli munkakörre:

Termékmenedzser

Főbb feladatok, munkák:

  • a webshop termékeinek menedzselése a beszerzéstől a megjelenésen keresztül az ügyfélnek történő kiszállításig.
  • cikkadatok karbantartása, készletkezelés, webshop tartalom fejlesztés
  • marketingterv szerinti akciók megvalósítása
  • vevői megrendelések koordinálása, számlázások, ügyfélszolgálati feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

Ha ezeket a tulajdonságokat érzed magadban, nálunk a helyed:

  • szeretsz termékekkel foglalkozni, precíz vagy és örömmel tölt el, ha a legjobb termékmegjelenítést és szolgáltatást nyújthatod a vásárlóknak
  • jó a kommunikációs és problémamegoldó készséged
  • pozitívan állsz a feladatokhoz és az motivál, hogy elérd a kitűzött céljaidat
  • szívesen dolgozol csapatban, de egyedül is talpraesetten boldogulsz
  • legalább középfokú szinten beszélsz angol nyelven

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Még néhány dolog, ami nem árt és előnyt is jelent:

  • ha van webáruház kezelésben szerzett bármilyen munkatapasztalatod
  • ha van egy kis jártasságod az online marketing területén
  • ha van ügyfélszolgálati vagy értékesítésben szerzett tapasztalatod
  • ha a táblázatkezelő programok a barátaid

Amit kínálunk:

És mit nyersz, ha csatlakozol hozzánk:

  • új ismereteket, tudást szerezhetsz a jelentős növekedésben lévő e-kereskedelmi területen
  • Változatos, sokrétű feladatokkal foglalkozhatsz
  • önálló, felelősségteljes munkakört láthatsz el
  • fiatal, lendületes munkahelyi csapat része lehetsz hosszú távon
  • Versenyképes bérezést kaphatsz

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Vevőszolgálat

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szeged

Jelentkezni fényképes önéletrajzoddal tudsz

Cégnév: Boldvai Ákos E.V.