Termékmenedzser

Feladatok, amikben Rád számítunk:

  • A meglévő hiteltermékekhez vagy új termékfejlesztéshez kapcsolódó projektek teljes körű menedzsmentje, a fejlesztési igények összegyűjtése, fejlesztői specifikáció elkészítése, fejlesztések tesztelése szoros együttműködésben az IT területtel
  • A rábízott hiteltermékek megfelelő menedzselése a teljes ügyféléletciklus alatt, ezek módosítására vonatkozó üzleti igények koordinált és rendszeres összegyűjtése, valamint feldolgozása
  • Termékértékesítéshez kapcsolódó folyamatok alakítása, belső folyamatok megfelelő működésének biztosítása a társosztályokkal
  • A termékek értékesítési eredményeinek folyamatos nyomon követése
  • Árazási-, termékpozícionálási javaslattétel
  • Versenytársak és piac nyomonkövetése
  • Kimutatások, statisztikák nyomon követése és prezentálása a területen végzett feladatok kapcsán

Téged keresünk, ha:

  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Nagyvállalati környezetben szerzett 1-3 év tapasztalat (Projektmenedzsment, termékmenedzsment, vagy értékesítés támogatási területen)
  • Agilis, önálló személyiség
  • Pontos munkavégzés, nagyfokú terhelhetőség

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Innovatív, piacújító megoldások
  • Versenyképes fizetés és egyéb széleskörű juttatások
  • Lehetőség a fejlődésre
  • Nyitott, emberközeli légkör
  • Díjnyertes A+ kategóriás zöld irodaház, kényelmes munkakörülmények

Cégnév: Cofidis Magyarországi Fióktelepe