Megbízónk külföldi tulajdonú vállalatcsoport több mint 25 éves múlttal rendelkező magyarországi tagja, mely saját ágazatának egyik meghatározó szereplője. A budapesti székhelyű vállalathoz keresünk

Termékmenedzsert

 (kereskedelmi/műszaki végzettség, német/angol nyelv)

Feladatai:

Legfőbb feladata a kijelölt területen meghatározott értékesítési célok teljesítése. Feladatai közé tartozik a rendszeres, személyes, telefonos és írásos kapcsolattartás a cég meglévő ügyfeleivel, a terület inaktív vevőinek aktiválása, új vevők akvirálása, beérkező megkeresések megválaszolása, az ügyfél igényeinek megfelelő kalkulációk, ajánlatok, megrendelések elkészítése és azok nyomon követése.

Éves értékesítési terv elkészítése az adott területre vonatkozóan, annak megvalósítása. Javaslattétel a feldolgozási lehetőségek és a termékkör bővítésére a piaci igények ismeretében.

Elvárások:

Ideális pályázónk direkt értékesítésben, ügyfél szerzésben, kezelésben min. 5 éves tapasztalattal és kereskedelmi vagy műszaki főiskolai végzettséggel rendelkező proaktív, kommunikatív, kimagasló üzletszerzési képességű jelölt.

A pozíció betöltéséhez „B” kategóriás jogosítvány és kommunikációképes német vagy angol nyelvtudás szükséges.

Kérjük, fényképes pályázatát - amelyet bizalmasan kezelünk – a 38677. pályázati számra hivatkozva várjuk.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzletfejlesztő
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Cégnév: PSP Siklóssy & Partner Kft.