Az OBO BETTERMANN egy több mint 100 éves múltra visszatekintő, német családi tulajdonban lévő vállalatcsoport, mely az épületvillamossági szereléstechnika területén a világelsők közé tartozik.

A jelenleg mintegy 1300 főt foglalkoztató magyarországi OBO cégcsoport telephelye a Budapesttől 35 km-re fekvő, Bugyi nagyközség melletti ipari parkban található.

A termelési folyamatok három jól elkülönített területre oszthatók. Ezek a fém- és a műanyagipari termékgyártás, valamint az elektronika. A magyarországi gyártóbázison mindhárom szegmens képviselteti magát és modern gépparkkal, jól felszerelt üzemekkel és izgalmas gyártási technológiákkal rendelkezik.

Csapatunk bővítésére keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

TERMÉKMENEDZSER

Feladatok:

  • az egyes elektromos installációs termékcsoportokba tartozó termékportfólió folyamatos elemzése, optimalizálása,
  • új termékek piaci bevezetéséhez vagy termékmódosításhoz kapcsolódó koordinációs és kommunikációs feladatok ellátása a magyarországi vállalat és az anyavállalat részlegei között,
  • a termékfejlesztések koordinálása projektvezetőként és a teljes projektfolyamat felügyelete (az ötlettől a megvalósulásig),
  • a szabványok, tanúsítványok, műszaki termékleírások és a vevői specifikációk összehangolása.

Elvárásaink:

  • felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel,
  • ipari környezetben szerzett tapasztalatod van,
  • a német nyelvet stabil kommunikációs szinten használod (angol nyelvtudásod előnyt jelent),
  • szeretnéd kihasználni a kiváló szervező- és problémamegoldó készséged,
  • meggyőzően és jól kommunikálsz, képes vagy a különböző érdekek összehangolására.

Amit nyújtunk:

  • tanulási lehetőség, állandó szakmai fejlődés, változatos feladatok,
  • korszerű, folyamatosan fejlődő környezet, szakmailag elhivatott és együttműködő csapat,
  • korrekt jövedelem-csomag, mely fix és teljesítményarányos elemekből, valamint éves bónuszból és béren kívüli juttatásból áll,
  • hosszú távú, biztos munkahely, tervezhető munkaidő,
  • munkába járás támogatása utazási költségtérítéssel vagy ingyenes céges buszjáratokkal az alábbi településekről: Alsónémedi, Budapest, Dabas, Délegyháza, Dunavarsány, Ócsa, Szigethalom, Szigetszentmiklós, Tököl.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2347 Bugyi, Alsóráda 2.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: OBO Bettermann Hungary Kft.