Termékmenedzser

Feladatok

A cég termékekre vonatkozó teljes körű műszaki ismeretében, műszaki tájékoztatás biztosítása a vállalaton belül (műszaki tanácsadók, marketing, egyéb munkatársak), illetve vállalaton kívül a célcsoportok (tervezők, kivitelezők, kereskedők, egyéb) felé, a cég konszern többi alkalmazott segítségével:

  •        ÉMT-k műszaki tudása alapvető a mindennapi értékesítői, tanácsadói munkájuk során.
  •        A munkájuk hatékonyságának növelése műszaki tudásukon keresztül.
  •        Szakmai (alkalmazástechnika, minőségireklamáció) problémák megoldása, egyeztetés a konszern termék                       felelőseivel.
  •        Oktatások megszervezése, összeállítása lebonyolítása.
  •        A termék választék kezelése- új és kifutó, helyettesítő termékek megkeresése.
  •        A piaci igényeknek megfelelő új termékekre javaslat, piaci elemzéssel, új termékek esetében forgalmi előrejelzés a         verseny- és piaci helyzet ismeretében
  •        Piaci analízisek elkészítése
  •        PSO, PSU folyamatok lekezelése.
  •        Kiadvány összeállítása: Általános katalógus, Alkatrészkatalógus, Alkalmazástechnika
  •        egyéb kiadványok műszaki lektorálása
  •        Árképzésben való részvétel a vezetője iránymutatása szerint, árlisták kezelése
  •        Rendszeresen figyeli a piaci szereplőket, tevékenységeiket, termékeiket, árképzésüket.
  •        Ezeket az adatokat elemzi, és továbbítja a management részére, javaslataival. TEH összeállítása kiemelt                         termékekre. (tulajdonság, előny, haszon), fő konkurensekre vetítve.

Követelmények

  •        Épületgépész mérnök végzettség
  •        Aktívan dolgozik az épületgépészet területén
  •        Anyanyelvi szintű magyar nyelv ismerete
  •        Angol és/vagy német nyelv aktív, középszintű ismerete
  •        Jó kommunikációs készség
  •        Csapatban történő munkavégzés képesség
  •        Jó megjelenés, kellemes személyiség
  •        Rugalmas, kezdeményező hozzáállás
  •        Nyitott, érdeklődő attitűd
  •        Céltudatosság, befolyásoló képesség
  •        Számítógép felhasználói szintű kezelése (Word, Excel, Autocad)
  •        „B”kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  •        Versenyképes fizetés
  •        Nagyvállalati környezet
  •        Munka és magánélet egyensúlya
  •        Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: Randstad Hungary Kft.