Termékmenedzser

Feladatok:

  • Napi szintű kapcsolattartás a cég partnereivel, megrendelőkkel, alvállalkozókkal, beszállítókkal, gyártókkal
  • Ügyfél adatbázis kezelése
  • Projektek követése: ajánlatadás, határidők betartatása, ügyfél egyeztetés
  • Helyszíni felmérés, alvállalkozói teljesítés helyszíni ellenőrzése
  • Terméktervezés, egyedi termékek gyártmányterveinek elkészítése
  • Termék kiegészítők tervezése, készítése: használati- és szerelési utasítások, termék kiegészítők (furatsablon, csomagolás, logózás, stb.)
  • Gyártói szakmai egyeztetés, gyártói árajánlat bekérés, versenyeztetés
  • Termékminták tervezése: mintabox, bemutatótermi display
  • Közreműködés termékstratégia kialakításában
  • Közreműködés gyártástechnológia kutatásában, gyártók minősítésében
  • Napi üzleti levelezések lefolytatása, bejövő kérdések, kérések kezelése
  • Viszonteladók keresése és minősítése
  • Szakmai workshopok tartása gyártók, belsőépítészek számára

Elvárások:

  • Faipari szakmai felsőfokú végzettség
  • Minimum közép szintű, aktív angol nyelvtudás
  • Szakmai szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Outlook, CAD rajzoló/tervező szoftver)
  • Csapatmunkára való készség
  • Nyitott, barátságos személyiség, jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés, jó problémamegoldó készség
  • Precíz munkavégzés, magas teherbírás, stressztűrő képesség
  • Jó szervezési készség

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő magyar cég
  • Stabil háttér
  • Versenyképes munkabér
  • Barátságos csapat
  • Sokoldalú és felelősségteljes pozíció
  • Igényes munkakörnyezet

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Design iránti érdeklődés
  • 3D-s tervezési ismeretek

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva, fényképes önéletrajz és bérmegjelölés kíséretében lehet:

Cégnév: LOOKS WOOD Kft.