Termékmenedzser

A RelNet Kft. informatikai biztonsági és hálózati termékek nagykereskedelmével és műszaki támogatásával foglalkozó, 2004-ben alapított magyar tulajdonú vállalkozás, amely a maga szakterületén a domináns piaci szereplők közé tartozik. Az általunk forgalmazott technológiák felhasználói jellemzően közép- és nagyvállalatok, országos hatáskörű államigazgatási szervek. További információ a cégről a https://relnet.hu/ oldalon található.

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Főbb feladatkörök:

  • Gyártókkal (beszállítókkal) történő kapcsolattartás angol nyelven, írásban és szóban is,
  • Árlisták karbantartása, gyártói promóciók lekövetése
  • Tanácsadás, komplex projektek, tender árajánlatok előkészítése
  • Mérnökcsapatunkkal történő kapcsolattartás a sikeres ajánlattétel érdekében
  • Kapcsolattartás a kiemelt ügyfelek, integrátor partnerek hasonló pozícióban lévő munkatársaival
  • Gyártói riportok (heti, havi forgalmi kimutatások) elkészítése (asszisztensek segítségével)
  • Gyártók felé rendszeres forgalmi és üzleti tervek készítése
  • Import szállítmányok szervezése és lekövetése (asszisztensek segítségével)
  • Együttműködés a marketingosztállyal:
    • a kezelt termékkörhöz kapcsolódó marketing tevékenység koordinálása,
    • gyártói publikációk alapján magyar nyelvű publikációk előkészítése,
    • rendezvények, tréningek szervezésének támogatása,
    • e-learning rendszerünkben a gyártói újdonságokról előadásra javaslattétel.

Elvárásaink:

  • Angol nyelv megbízható, minimum középfokú ismerete (napi szintű angol nyelv használat szükséges a munkavégzés során, elsősorban írásban, de esetileg szóban is pl. Teams vagy más videokonferencia platformon)
  • Üzleti beállítottság, tárgyalási készség
  • Hálózatos és biztonsági technológiák átfogó ismerete
  • Projektmenedzsment és csoportmunka képesség
  • Irodai szoftverek készség szintű ismerete/használata (MS Office, Outlook, Teams)

A kiválasztáskor előnyként értékeljük:

  • Műszaki vagy gazdasági diploma
  • Kereskedelmi és/vagy műszaki (IT, villamosmérnöki) végzettség
  • Minimum 3 év releváns gyakorlati tapasztalat
  • Az alábbi területek minél mélyebb ismerete előnyt jelent az elbíráláskor: Gyengeáramú hálózatok, aktív hálózati eszközök (switch, router, wireless, stb.), IT biztonsági megoldások (tűzfalak, vírusszűrés, mailszűrés stb.)
  • A fenti területeken megszerzett gyártói és/vagy gyártófüggetlen minősítések, végzettségek
  • Széleskörű személyes kapcsolatrendszer a fenti piaci szegmensek valamelyikében

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, változatos és érdekes munka
  • Versenyképes, tapasztalattal arányos fizetés (alapbér + éves bónusz / mozgóbér, étkezési jegy, mobiltelefon, notebook, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása)
  • Sikeres, elhivatott csapat
  • Kellemes munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Informatikai értékesítő
  • Üzletfejlesztő
  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Étkezési jegy, Mobiltelefon, Egészségpénztár, Cafeteria, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

1047 Budapest, Váci út 71.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: RelNet Technológia Kft.