A HABI Kft. Alkatrész Kereskedelmi Hálózata dinamikus csapatába, önálló döntéseket hozni képes munkatársakat keres

TERMÉKMENEDZSER

pozícióba.

Versenyképes alapfizetés és teljesítménybérezés, caferteria, útiköltség térítés, korszerű munkakörnyezet, éves projekt bónusz

Főbb feladatok:

  • dedikált termékkategória teljeskörű menedzsmentje
  • KPI számok kidolgozása és teljesítése
  • Termékbeszerzés, ezen keresztül értékesítés és marketing támogatása; új beszállítói kapcsolatok létesítése, a meglévők fejlesztése

Szükséges:

  • legalább 3 év kereskedelmi tapasztalat
  • legalább 1 szakterület specifikus ismerete, pl.: hidraulika
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előny:

  • második idegen nyelv ismerete
  • mezőgazdasági gépalkatrészek ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Kiskunhalas

Fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét 2021. március 8-ig kérjük.

Cégnév: HABI Kft.