Autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

TERMÉKMENEDZSER

(16-0560)

pozícióba.

Feladatok:

  • Piacelemzésben és technológiai trendelemzésben való aktív részvétel,
  • Részvétel a marketingstratégia kialakításában,
  • Versenytársak nyomon követése,
  • A jövőbeni product platform kialakítása,
  • Termék benchmark elemzés, eredménydokumentáció.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség,
  • Felsőfokú aktív angol nyelvtudás,
  • Autóipari tapasztalat előny,
  • Tapasztalat piacelemzés/ stratégiai marketing/ üzletfejlesztés/ termékmenedzsment műszaki területen,
  • Mérnöki tapasztalat előny,
  • Jó kommunikációs képesség.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag,
  • Nemzetközi háttér és fejlődési lehetőség,
  • Támogató kreatív környezet.

A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0560”-es referenciaszám feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: HumanField Vezető-és Specialistakiválasztó Kft.