F&R Partner Kft.

Budaörsi,dinamikusan fejlődő, sütőipari cég teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaszerződéssel, kiemelt partner – kapcsolattaónak és új üzletágának felfuttatására keresi

Termékmenedzserét!

Feladatok:

  • Kiemelt -elsősorban közép-, és nagyvállalati- ügyfélkör kialakítása főként szezontermékek (karácsony  húsvét, Valentin-, anyák napja stb.) értékesítése céljából.
  • Piac feltérképezése, lehetséges partnerek online és személyes felkeresése, közreműködés a választék meghatározásában.
  • Kapcsolatfelvétel és kapcsolattartás az ügyfelekkel, termékminták eljuttatása.
  • Részvétel az online értékesítés lebonyolításában.

Amit elvárunk:

  • Kiváló kapcsolatteremtő és magas szintű tárgyalási készség
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzési képesség és felelősségvállalás a mindennapi döntésekben
  • Minimum középfokú végzettség
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Alap számítógépes ismeret

Előnyként értékeljük:

  • az eddigi munkái során szerzett ezirányú tapasztalat (pl. céges ajándékok értékesítése), online értékesítési rutin, jó megjelenés, meglévő céges kapcsolatrendszer.

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Változatos, kihívásokkal teli munka
  • Családias környezet, jó csapat szellem
  • Szakmai fejlődés
  • Az iparágnak megfelelő juttatások

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Online értékesítés
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Jelentkezésüket fényképes önéletrajzzal várjuk , bérigény megjelölésével.

Cégnév: F&R Partner Kft.