WORK FORCE KFT.

A németországi központú, de globálisan jelenlévő és dolgozó partnerünk világszerte élen jár az ipari automatizálás terén már több mint 25 éve. Mindig kreatív folyamatmegoldásokkal állnak elő.

Dinamikus fejlődésük biztosítása érdekében új kollégákkal bővítjük erőforrásaikat Termékfelelős mérnök szakemberrel. Amennyiben érdekes számodra és kihívást jelent, jelentkezz!

Termékfelelős mérnök

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • műszaki támogatás termékkonstrukcióval és gyárthatósággal kapcsolatos kérdésekben
  • konstruktciós támogatás a termékek tekintetében
  • önálló elbírálás és kivitelezés termékmódosítási javaslatok tekintetében, ehhez műszaki információk és koordináció biztosítása
  • önálló véleményezés eltérési engedélyekben, ezek indítása
  • végellenőrzési utasítások készítése, módosítása
  • termékdokumentációk készítése (3D/DRW/MAS/DBL/BoM…)
  • szükséges intézekedések megtétele reklamációk, hibafeltárás esetén

Az álláshoz tartozó elvárások:

Szakmai elvárások:

  • 2-3 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • gépészmérnök végzettség

Technológiai ismeretek:

  • Creo Parametric vagy más hasonló CAD szoftver alapos ismerete
  • Általános gyártás-, mérés- és anyagtechnológiai ismeret
  • Átfogó SAP ismeret
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • LEAN elvek ismerete

Személyes kompetenciák:

  • jó kommunikációs készség
  • felelősségteljes személyiség
  • csapatjátékos hozzáállás

Nyelvtudás:

  • Angol nyelv magabiztos középszintű használata

Amit nyújtunk

Amit a cég kínál:

  • változatos nemzetközi projektek
  • versenyképes bér és prémium
  • törzsgárda tagság
  • sportegyesületi tagság
  • csapatprogramok (gokart, bowling, foci, biciklitúra)

Munkavégzés helye: 3. kerület

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Egyéb külföld

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: Work Force Kft.