Termékfelelős Mérnök

Leírás

Bács-Kiskun megyében található, Európa egyik legjelentősebb műanyagfeldolgozó vállalata megbízásából keresünk munkatársat, Termékfelelős Mérnök pozícióba, az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • Új ipari termékek projekt bevezetésének koordinációja, projektvezetés,
  • Tesztgyártások koordinálása, minősítése,
  • Új projektet érintő műanyag gyártószerszámok átvétele, minősítése,
  • A sorozatgyártás feltételeinek előkészítése,
  • A termelésirányítási rendszer műszaki törzsadat állományának karbantartása,
  • A termékek gazdaságos gyártásának felügyelete,
  • Ajánlatok előkészítése.

Elvárások
  • Gépészmérnök végzettség,
  • Projektvezetés terén szerzett, 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat,
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret.

Amit kínálunk
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag,
  • Fiatalos, lendületes csapat,
  • Támogató közeg,
  • Folyamatos szakmai kihívás, előrelépési lehetőség,
  • Multinacionális közeg.

Munkavégzés helye

Kiskunfélegyháza

Cégnév: Trenkwalder Kft