A németországi központú Festo világszerte élen jár az ipari automatizálás terén. Mindig kreatív folyamatmegoldásokkal állunk elő, hogy a gyakorlatban is valóra válthassuk ötleteinket. Munkaadóként mindent megteszünk annak érdekében, hogy a jövőbe mutató ötletek megvalósuljanak. Mire számítunk Tőled? Gondolkozz újszerűen! Próbálj ki új dolgokat! Nálunk teret kapnak saját ötleteid.

Ehhez mi biztosítjuk a nagyfokú alkotói szabadságot, a sokféle fejlődési lehetőséget és az iparág legjobb módszereit!

Nézz szembe új kihívásokkal egy világszínvonalú gyártócsapat tagjaként a Festo -nál!

Termékfelelős mérnök

A Festo világszerte bizonyított, folyamatosan inspirálja az ipari felhasználókat intelligens automatizálási megoldásaival.
Dolgozóinknak nagyfokú rugalmasságot biztosítunk munkájuk során, amelyek az egyéni ötletek megvalósítását segítik.
Az Innovációhoz szabadság és biztonság kell. Szükségünk van Rád! Jelentkezz a Festo-hoz és tartsd mozgásban a világot!

Feladatok:

  • Műszaki támogatás nyújtása a társ szervezeti egységek és munkatársak részére termék konstrukcióval és gyárthatósággal kapcsolatos kérdésekben és feladatokban
  • Javaslattétel a széria termékek módosítására gyárthatósági-, költségcsökkentési-, biztonsági-, minőségi-, stb. szempontokat figyelembe véve
  • A termékmódosítási javaslatok konstrukciós szempontból történő önálló elbírálása és kivitelezése Termékmódosítások bevezetéséhez szükséges műszaki információk biztosítása, a módosítás műszaki koordinációja
  • Eltérési engedélyek önálló véleményezése konstrukciós szempontból
  • Konstrukciós okok miatti eltérési engedély indítása
  • Mintajelentések véleményezése konstrukciós szempontból
  • Termékdokumentációk önálló készítése és módosítása (3D/DRW/MAS/DBL/BoM…)
  • Végellenőrzési utasítások önálló készítése és módosítása
  • A konstrukcióra vonatkozó külső és belső reklamációk kivizsgálása, a hibák okának felderítése, a szükséges intézkedések definiálása és elvégzése
  • Konstrukciós támogatás és közreműködés a FESTO-AM Kft. által gyártandó új és áttelepített termékek projektjeiben a helyi projektfelelős irányítása mellett
  • Az új és áttelepített termékek bevezetése során a konstrukció műszaki ellenőrzése, javaslattétel a termék optimalizálására

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete, mellette a német nyelv előnyt jelent
  • Creo Parametric vagy más hasonló CAD szoftver alapos ismerete
  • Általános gyártás-, mérés- és anyagtechnológiai ismeret
  • Átfogó SAP ismeret
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • LEAN elvek ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Felelősségteljes személyiség
  • Csapatjátékos attitűd

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Festo AM Kft.