Feladatok:

  • Laboratóriumi termékek árajánlatainak elkészítése
  • Partnerekkel, beszállítókkal és kollégákkal való rendszeres kapcsolattartás
  • Beérkező vevői ajánlatkérések feldolgozása és nyomon követése
  • Értékesítési folyamat támogatása szakmai és technikai tanácsadással

Elvárások:

  • Legalább szakirányú középfokú végzettség (biotechnológus, vegyész)
  • 1-3 laboratóriumi területen szerzett tapasztalat
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Laboratóriumban használt műszerek és berendezések műszaki ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség

Előnyt jelentene:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (biomérnök, biológus, vegyészmérnök)

Juttatás:

  • Stabil, multinacionális vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség, egyre nagyobb kihívások
  • Folyamatos belső, szakmai tréningek
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Alapfizetés mellett cafeteria
  • Élet és balesetbiztosítás
  • Éves teljesítmény bónusz
  • Home office- online betanulással

Munkavégzés helye, ideje:

  • Debrecen
  • Hétfőtől péntekig 8-16:30

Ha a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz magyar nyelvű önéletrajzzal rendszerünkön keresztül!

Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda