MKB Bank Nyrt.
Dinamikusan fejlődő csapatunkba új munkatársakat keresünk telefonos értékesítési pozícióra. Ha fontos számodra a siker, a kreativitás és az elismertség, erős értékesítési vénával rendelkezel, és szeretnél egy többszörösen TOP 10 Call Center Díj nyertes közösség tagja lenni, jelentkezz!

Telemarketing munkatárs (részmunkaidő 4 vagy 6 óra)

Feladatok:

  • tájékoztatás nyújtása a meglévő és leendő ügyfélkörnek banki termékekkel kapcsolatban
  • ügyfeleink gyors, pontos kiszolgálása az értékesítési elvárásoknak megfelelően

Elvárások:

  • 6 órás részmunkaidő vállalása
  • kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban
  • értékesítési attitűd
  • minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • magabiztos, motivált személyiség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előny:

  • értékesítési tapasztalat
  • ügyfélszolgálati tapasztalat
  • aktív angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • napi 6 órás részmunkaidős foglalkoztatásban várunk
  • stabil vállalati háttéret biztosítunk
  • kiszámítható munkarendben dolgozhatsz
  • versenyképes bérezést, teljesítménybónuszt biztosítunk
  • rendszeres belső képzéseken vehetsz részt
  • szakmai fejlődést és előrelépési lehetőséget, karrierutat kínálunk
  • fiatalos, dinamikus csapatban, támogató közösségben dolgozhatsz
  • a munkavégzés helye Bankunk Budapest XIII. kerületi irodaháza

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Diszpécser
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Vevőszolgálat

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben szeretnél csatlakozni csapatunkhoz, jelentkezz a "jelentkezem" gombra kattintva.
Cégnév: MKB Bank Zrt.