Táplálékkiegészítőkkel foglalkozó partnercégünk keres főállású kollégát XIX. kerületi irodába.

Feladatok:

  • Új kollégánk legfontosabb feladata webáruházunk és a mögötte lévő backend rendszerek (hírlevélküldő, analitikai és ügyviteli) folyamatos karbantartása  a szoftverek admin felületén, 2 másik kollégájával és külső fejlesztő partner cégekkel közösen. Fontos az új szakmai trendek folyamatos követése és adaptálása. A mindent átszövő rendszereinkben, használunk Facebook, Google eszközöket, Instagram, Youtube, és egyéb marketing csatornákat, ahol a folyamatok optimalizálása mindig alapcél.

Akkor jelentkezzen, ha:

  • Van némi általános IT ismerete.
  • Van némi tapasztalata felhasználói accountok adminisztrációjában.
  • Alapvető marketing ismeretek szükségesek.
  • Emarsys marketing platform ismerete előny, de meg is lehet itt tanulni a használatát.
  • Van Önben Új technológiák iránti tanulási vágy.

Amit kínálunk:

  • Jó fizetés PLUSZ prémium a cég PROFITJÁBÓL
  • Termékek
  • Céges belső tréningek
  • Pörgős és lelkes csapat
  • Önálló projektek, egyéni ötletek megvalósítási lehetősége
  • Előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye: XIX. kerület Budapest

Cégnév: E-Help Consulting Kft